Jak přesně míří mladé pušky s podporou veteránů, ukáže Young Gunz Tour!

Boss vede, ale mladý pušky pálej. Ostatně mládí k jaru patří a letošní Young Gunz Tour, které se ve složení Refew, Mooza, VR/Nobody a Pil C chystá procestovat Česko a Slovensko, vypovídá o tom, že v roce 2015 bude nová krev českého hip hopu obzvlášť dravá.

Navíc, když za zády téhle sebranky stojí celá četa věhlasných podporovatelů. Kromě výše zmíněné party dorazí na pódium také třeba Vladimir 518, Separ nebo Orion. Jako DJs pak nebudou chybět Mike Trafik a Wich. Celá destinace, jež zahrnuje například Ostravu, Bratislavu, Brno a další města, vypukne koncem března a na konci podá štafetu festivalové sezóně. 
 
Speciální pak má být zastávka v pražské Roxy 1. května, na kterou účastníci tour slibují několik, zatím neveřejných tajmeství. Stojí za to zdůraznit, že intepreti mají před sebou nové releasy. Níže najdete seznam měst, do kterých se Young Gunz Tour podívá. Můžeme tedy očekávat zajímavé premiéry například z Refewova debutu nebo singl prokukujícího Moozy? Nebo se pochlapí Pil C či VR/Nobody?
 
Young Gunz Tour 2015:
27. 3. Brno, Fléda
11. 4. Jihlava, Soul
24. 4. Sušice, Tradiční Kloub
1. 5.   Praha, Roxy
8. 5.   Teplice, 3ožák
9. 5.   Mladá Boleslav, Klub Svět
16. 5. Bratislava, Klub Dole
15. 5. Ostrava, Barrák
5. 6.   České Budějovice, Komiks
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná