RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jak hlavní město cítí to nejlepší z Handlové a Jihlavy? 25. září budeme moudřejší

První koncerty v Uhelně obstarají jedny z nejvýraznějších postav česko-slovenského rapu! Kdybyste ještě po dvou posledních pátcích nevěděli, Uhelna je zbrusu nový party prostor na Andělu, kde si přes den můžete dát vynikající bezlepkové delikatesy a v noci je hned vytancujete na nejlepší DJs a kapely. Vše se odehraje už 25. září a za mikrofonem se objeví handlovská Moja Reč a jihlavští Pio Squad!

Moja Reč způsobila poprask už svým demem, které natočili rovnou s kapelou Komplot. Skvělý rap a smysluplné texty zaujaly i kmotra slovenského hiphopu Vece, se kterým od té doby několikrát spolupracovali. Rappeři Supa a Delik mají na svém kontě nespočet desek, mixtapes a oba fungují i jako sólo rappeři. Podle recenzentů patří oba k nejlepším česko-slovenským rapperům a snaží se to dokazovat i na vystoupeních. 

Pio Squad byli u začátků českého rapu a zanechali v jeho historii nesmazatelnou stopu. Vždy originální parta složená z výrazných osobností patří ke stálicím české hiphopové špičky. Momentálně se vrací na scénu s novým materiálem a novou energií po delší pauze, kterou vyplnili třeba charitativním projektem Chalantika. Koncerty Pio Squad jsou vyhlášené obrovskou energií, vtipem a bezchybným rapem. V Uhelně se budete moci přesvědčit, že na tom se nic nezměnilo. Naopak. Pio jsou zpátky v plné síle.

25/9/2015 / DOORS OPEN 21:00 /
OMEZENÁ KAPACITA!
Entry: 150 předprodej / 200 na místě 
V.I.P. Lounge(vlastní bar, raut): 300 předprodej / 400 na místě
Předprodej v síti TICKETSTREAM.cz
Uhelna Club - Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná