Honza Peroutka dokončil jazzrapovou Klukovinu a pokřtí mu jí Rest, Lara 303 a hromada dalších hostů

Honza Peroutka právě dokončil v Rooftop studiu Ondřeje Žatkuliaka poslední míchání a mastering a světlo světa tak za pár dní spatří jeho druhé album s názvem Klukovina. Zaregistrovat jste mohli vypuštěné singly Hudba nebo Lidi, k němuž natočil video Paulie Garand a na featu se objevil Rest z Ty Nikdy labelu. Album vzniklo za finanční podpory OSA, což je v českém hip hopu věc téměř nevídaná. Spojení rapu a jazzu není v našich zeměpisných šířkách příliš časté a mladý muzikant Honza Peroutka servíruje svým posluchačům neobvykle příjemný mix muzikantské zručnosti, rapu, živých nástrojů i klasických hip hopových podmazů.

Kromě Resta objeví Lara 303, Martin Svátek (Madfinger), Inphy, DJ Opia, Zemaque, Yanna, Debo Mastage.  Podstatnou součástí tohoto alba je i účast skvělých muzikantů, bez nichž by zvuk desky nebyl takový jaký je, jmenovitě například Jirka Vidasov, Petr Benýšek, Jakub Steve Lenz, Ondřej Žatkuliak, Martin Medvěd Linhart a další. Poslední vlaštovkou předznamenávající vydání alba je remix singlovky Lidi, pod ten se podepsal jako producent Ondra Žatkuliak a hosty jsou Rest a Martin Svátek nebo kytarista Petr Benýšek.

Album bude představeno a soušasně i pokřtěno 20. května Chapeau Rouge v rámci jam session mejdanu Freestyle Mondays. Jená se sice o pondělí, ale toho, kdo dorazí čeká vskutnu víkendový line up. Honza Peroutka navíc představí svoé druhé album s živou kapelou zády a bude to parta top muzikantů a navíc si s nimi budou mít příležitost zajamovat i přítomní MCs, beatboxeři nebo zpěváci.A věřte, že s kapelou v obsazení: Oliver Lipenský (bicí), Roman Černý (klávesy), Matěj Havlíček (basová kytara) se rýmuje jedna báseň.
Dalším důvodem, proč na křest dorazit je tentokrát role back rapera, v té se nezvykle ukáže Ondřej Žatkuliak, tudíž pokud chcete vidět jednoho z nejshopnějších hip hopových producentů za majkem, máte příležitost. Křtít se bude za asistence Resta, Lary 303, Martina Svátka, Johnyho Hovorky (Private Collective), Jany Rybníčkové, Dje Fattea a dalších hostí, takže je opravdu na co se těšit! 20.května máte možnost ochutnat Klukovinu na vlastní uši a pokud křest nezvládáte, měli byste si desku minimálně pořídit. V kuloárech se totiž šušká, že o Honzovi Peroutkovi bude tenhle rok hodně slyšet!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná