Hip Hop Žije? S Redmanem o tom nepochybujte...

Největším tahákem prvního ročníku Hip Hop Žije byl Havoc z Mobb Deep, headlinerem druhého pokračování byl Ace Hood, jenž na poslední chvíli zaskakoval za Dark Mana X a nejzářivějším lákadlem třetího dějství největší žánrové události u našich východních sousedů bude Redman.

Hlasitý člen někdejších Def Squad Reggie Noble už byl několikrát v České republice, na Slovensku ho však čeká premiéra. "Stoupá mi pták, když vím, že nějaký místo miluje hip hop," uvedl po své poslední návštěvě Prahy pro bbarak.cz newarský Funk Doctor Spot, na jehož energii a klasické bomby se mohou návštěvníci Zlatých piesků těšit v pátek 26. června.
 
Ve hře už je více než dvě dlouhé dekády. Jak viděl autor připravovaných nahrávek "Muddy Waters 2" a "Blackout 3" svou prozatimní cestu rapem? "Nejvíc si cením toho, že jsem se stal mužem. Mám svůj vlastní business a stonovuju si pravidla ve svých kruzích. Víš co, prachy a tak nic neznamenaj. Mám děti ve škole. Obě už odmaturovaly. Takže si vedu dobře, dokud se moje děti ničím nerozptylují a soustředí se na to co mají. Cítím, že hip hop mě donutil být chlapem, uvědomit si kdo jsem a jak bych mu dnes mohl něčím přispět. I když devadesátky byly úžasný roky," přiznal se na stránkách bbarak.cz ten, jenž by mohl na univerzitě vyučovat flow.
 
V nejbližších týdnech ještě organizátoři zveřejní další jména z domácí scény. Upřesněn bude také doprovodný program, v rámci něhož dojde na taneční i beatbox battle či tradičn graffiti jam. A lístky? Na ně musíte tudy...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná