Hip Hop Žije odtajňuje jméno headlinera s velkým H!

Slovenský svatostánek rapu již téměř bije na majestátné zvony a svolává ovečky do svého chrámu. Není to Vatikánská katedrála, nýbrž Zlaté Piesky. Není to bohoslužba, nýbrž víkend plný rapu. Kdy? 27. - 29. června. A proč jet právě tam? Uvidíš po kupě všechna zásadní jména CZ/SK rapu současnosti s bonusovou třešničkou na dortu. Headliner až z kolébky rapu a k tomu s velkým H. Nebo ti snad jméno DMX nic neříká?

Organizátoři oznámili jméno hlavní hvězdy tohoto festivalu. Je jím velikán světové hiphop scény DMX. Earla Simmonse je možné toto léto zastihnout i na Fresh Island festivalu v Chorvatsku. A kdo by ho neznal, jakoby snad ani nebyl. Na scéně figuruje od devadesátých let. Na svém kontě má hymny tupu X Gon' Give It To Ya, Party Up, Where the hood at, Lord give me a sign, Ain’t no sunshinea mnoho dalších.

 Jezdec stáje Ruff Ryder, odpůrce předpisů a nenapravitelný rebel, kterému není ani kriminál cizí. Umělec, kterého za posledních deset let do Evropy nedokázal nikdo dostat, se publiku představí v plné parádě a jistě dostojí svému jménu. Jeden z nejkontroverznějších rapperů, který si zahrál i v několika filmech (Belly, Romeo Must Die, Exit wounds…..). Držitel nejvyššího počtu platinových desek ve světě hip-hoppu, jehož status je přes 30 milionů prodaných desek po celém světě. Již dnes je kritiky přiřazován k hvězdám typu 2Paca. DMX vystoupí v sobotu 28. června na Hip Hop Žije a ty bys měl být rozhodně u toho!

Hip-hop Žije 2014:

DMX

Kontrafakt

Majk Spirit + H16

Prago Union

4D

Moja Reč

Separ

Strapo

Momo

Ektor

Vec

Orion

Paulie garand

Gramo Rokkaz

Suvereno

Zverina

Slipo + Hajtkovič

Plexo + Majself + Mugis

Elpe + Billy Hollywood

Radikal + Tafrob

Jay Diesel

Adiss

HAHA Crew

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná