Hip hop slaví 45 let. Kdo přijde v pražském klubu Tresor zavzpomínat?

Pokud je pravdou, že tato hudba roste se svými posluchači, tak už má hip-hop dávno přesah nejen u věkové kategorie 15 až 30 let. DJ Kool Herc v srpnu roku 1973 přišel s něčím, co ovlivnilo celé generace a nadále bude ovlivňovat. Hudební žánr, který dokáže nejrychleji ze všech adekvátně reagovat na všechny druhy problémů a v podstatné části si stále zakládá na výpovědní hodnotě.

Od té doby uběhlo již dlouhých 45 let, což je natolik kulaté číslo, že si zaslouží menší oslavičku. Ta proběhne i v českých kruzích, konkrétně 6. dubna v pražském Tresor Clubu. Jedná se o první ze série akcí, které nás letos na této adrese čekají. Vše by se mělo zastavit na konečném čísle tři, ale při dobré účasti…kdo ví...

Organizátoři nezapomenou na akci oslavit také 100 let od vzniku Československa. Pojďme si ale už představit, koho uvidíme na prvním díle této trilogie. Legendy s kapsami plnými hitů, tak si většina starších posluchačů představí Indy & Wich, kterým na stagi pomůže i LA4. Přítomní budou ale také Zverina, Shomi, Strapo, Suvereno, DJ Poeta nebo DJ Spinhandz. Pokud vás zajímá více nebo si chcete zakoupit vstupenky předem, všechny potřebné informace naleznete na fb události.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná