High Jump se přiblížil. Ze kterých úst a zařízení se bude linout naše oblíbená hudba?

Neopomenutelnou součástí každoročního programu cliffdivingových závodů Desperados High Jump je vytříbený hudební program. I letos tomu v termínu 5.a 6. srpna v Hřiměždicích u Příbrami nebude jinak. Návštěvníky čekají po závodech v lomu zajímavé hudební koncerty i djská vystoupení.Na své si přijdou fanoušci široké škály žánrů. Kdo všechno na letošním High Jumpu vystoupí?

Například Loo and Placido (FR), Skyline, Prague Conspiracy, Ukradený ovoce nebo The Atavists. Čtenáře bbr.cz by ale mohlo zajímat, že kromě nich budou přítomni také mapu křizující všudybylové Vladimir 518 s Mike Trafikem, James Cole a Band nebo Orion, jehož čeká stejně jako v loňském roce deejayský set. Ale ani to ještě nebude všechno...
 
DJ Nobodylisten
 
Bez DJe Nobodylisten si mnozí z fanoušků nedovedou představit žádnou rozjetou party spojenou s adrenalinovým sportem. Nobodyho můžete na hudebním podiu zahlédnout ve dvou pozicích. Tou první je jako dje v djské setu, ve kterém tanečnímu parketu naservíruje energií nabité skladby rozdílních žánrů. Tou druhou je jako hudebního producenta, v až ambientním projektu VR/Nobody, se kterým si například vysloužil nominaci na cenu Anděl. Na Desperados High Jump jen uslyšíte jako Dje, tedy ve více živější a tanečnější poloze.
 
DJ Robot
 
Robot je jedním z pravidelných účastníku hřiměždických cliffdivingových závodů.Jeho jméno je spjato s nejvyhlášenějšími mejdany v pražských klubech.Na letošním High Jumpu zahraje hned několik dj setů.
 
DJ Nzym
 
Nzym je dalším ze zásadních českých party djů, kteří pravidelně vystupují v rámci mejdanů spojených s extrémnými sporty nebo urban street kulturou. V jeho setech najdete prvky breakbeatu, hip hopu i house music. 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná