Herbaliser v Praze doprovodí i Kanaďan Ghettosocks

Ghettosocks je producent a MC nominovaný na prestižní cenu Juno. Narodil se v kanadské Ottawě a nyní žije v Halifaxu v Nova Scotia. Během krátké doby se stal populárním umělcem nejen v Kanadě, ale i v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku.

Jeho neortodoxní styl skládání, energické koncerty a freestylové schopnosti ho zařadily mezi elitu hip hopu z Halifaxu. Předskakoval umělcům jako např. The Pharcyde, Nas, Afrika Bambaataa, Special Ed, GZA, The Beatnuts, The Herbaliser, El da Sensei and The Returners a Kool Herc. 
 
Socks je ovlivněn devadesátkovým hip hopem. Produkoval si a vydal své první album "Get Some Friends" v roce 2006. V roce 2007 vydal "I Can Make Your Dog Famous Mixtape" s DJ Jorunem Bombayem. Socksova nejnovější nahrávka "Treat of the Day" získala v roce 2011 nominaci Juno za Rapovou nahrávku roku a Socks získal cenu 2011 ECMA Rap Single of the Year Award za "Don't Turn Around" feat. Edgar Allen Floe.
 
Nyní ho můžete vidět v Praze při jeho společném vystoupení s The Herbaliser. Koncert se uskuteční 12.12.2012 v Lucerna Music Baru. Klub bude otevřen od 20:00.
 
Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstrem, Ticketportal a Eventim za 490,- Kč + poplatky, a v Lucerna Music Baru (bez poplatku). V den koncertu na místě za 590,- Kč.
 
 
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná