GZA se ukáže sólově v Česku znovu po více než sedmi letech

Po trapovém mistrovi Lunice, šílených Dope DOD a legendárním Redmanovi, který si dal jako první v historii jump z balkónu v Lucerna Music Baru, přijede do Prahy další velký jméno, na jehož show by se mělo vzpomínat.

Genius je považovaný za nekorunovaného šéfa Wu-Tang Clanu. Je to ten, co držel v klanu pokrevní linii (je totiž bratranec s The RZA a ODB), ten kdo vydal sólo desku ještě před tím, než se k tomu odhodlal celý klan ("Words From The Genius" s hitem "Pass The Bone" v roce '90) a ten, kdo zmátl úplně všechny, když vydal v roce 1995 další vynikající sólo "Liquid Swords". Bude to bez debat jedna z rapových událostí podzimu a další "slet" všech vyznavačů zřejmě největší kapely hiphopové historie.

Report z Geniusovy minulé návštěvy v lednu 2006

GZA se do České republiky vrátí počtvrté. Jednou zde byl v sólově ve starém Edenu a dvakrát se představil s téměř kompletním Wu-Tang Clanem na Spartě, respektivě Malé sportovní hale. Poté, co nakonec smolně neklapl již domluvený Wu-Tang Clan v Hradci Králové, snad jde alespoň o malou záplatu. 

Liquid Sword Boombox se odehraje 16. října. 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná