Gramatik, Rae Sremmurd nebo Machine Gun Kelly v listopadu navštíví Prahu

Fource Entertainment je zárukou kvalitních akcí. Za poslední roky dokázala tato pořadatelská agentura přivézt zvučná jména různých stylů, mezi něž patří The Roots, Schoolboy Q, Swedish House Mafia, Selah Sue, Imagine Dragons a nespočet dalších. V přívalů koncertů nepolevuje, což potvrzuje fakt, že na listopad plánuje čtyři, jako dělané pro naše čtenáře.

GRAMATIK (4.11. Roxy, Praha + 7.11. Fléda, Brno)

Hned dvě vystoupení má před sebou slovinský producent a dj Gramatik. Denis Jasarevic ve dvou listopadových večerech předvede svou unikátní fúzi hip hopu, dubstepu, glitch hopu a dalších stylů. Jeho debutové album Street Bangerz Vol. 1 vyšlo už v roce 2008 a zařídilo tak umělci zasloužený úspěch. Následně podepsal smlouvu se společností Pretty Lights Music, jež poskytuje hudbu zcela zdarma. Sám Gramatik se řídí podobnou filozofií nejen na svém labelu Lowtemp, jež založil v roce 2013. Důkazem je fakt, že loni dal svou kompletní diskografii k volnému stáhnutí na portálu BitTorrent. Letošní deska Coffee Shop Collection, je sbírkou originální tvorby umělce z předešlých osmi nahrávek. 

Vstupenky na brněnské i pražské vystouepní lze sehnat v síti Ticketpro a GoOut, a to v cenách 395Kč (Brno) a 490Kč (Praha).

MACHINE GUN KELLY (22.11. Roxy, Praha)

Dnes oznámený MGK je známý svou vražedně rychlou flow, která lehce připomíná Twistu. Jméno si začal dělat díky sérii vítězství v legendárním Apollo Theatre, nacházejícím se v Harlemu. Když v roce 2011 vystupoval na festivalu SXSW, zaslechl a oslovil ho Puff Daddy. Následně ho upsal u své společnosti Bad Boy Records. Debutové album Lace Up, z něhož pochází hit "Wild Boy", přišlo rok poté. Letos v říjnu se dočkáme desky s pořadovým číslem dva. General Admission předcházel mixtape F*ck It, jež vyšel koncem července. 

Vstupenky jdou do prodeje v pátek 11.9. v 10:00 za cenu 590Kč v sítích Ticketpro a GoOut.

RAE SREMMURD (27.11. Lucerna Music Bar, Praha)

Hned pět dní po MGK se na vás přiřítí senzace dnešní scény, bratrského duo Rae Sremmurd. Začátkem roku vyšla jejich prvotina SremmLife pod labelem Ear Drummers, jež vlastní Mike Will Made-It. Z desky pochází nespočet hitů jako "Up Like Trump" nebo "No Flex Zone". Pokračování s názvem SremmLife 2 bysme se mohlo dočkat už v prosinci. Před pár dny se na internetu objevil společný singl "Burn Slow" s Wiz Khalifou

Vstupenky v ceně 490Kč lze pořídit v sítích Ticketpro a GoOut.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná