Gods of Rap aneb Takový koncertní večer je snem každého hiphopového fanouška

Přijde vám úvodní titulek tohoto článku přehnanej? Pokud milujete poctivej hip hop, klasiku, tak určitě ne. Mohli bychom donekonečna rozebírat, proč v Česku nevystoupí tamten a tamta kapela, proč můžou vystoupit v Německu, Francii, Belgii, Švýcarsku a Anglii. Jak je možné, že na támhle tom fesťáku vystupují, tak velký jména? Proč je jako nepozvou k nám na Hip Hop Kemp? Jednoduše ve vyjmenovaných zemích je úplně jiná životní úroveň a od toho se odvíjí všechno.

To jsme trošku odbočili, takže zpět k tématu. Máme tu pro vás tip na výbornej trip, který se s klidem může stát vaším největším koncertním zážitkem v životě. Představte si, že během jednoho večera vystoupí na stejném pódiu Wu Tang Clan, Public Enemy, De La Soul a DJ Premier. To je krásnej sen co? No jo, ale on to není sen, tohle se opravdu odehraje a celý to má velký důvod, protože všichni přijedou v rámci nějakého výročí. 
 
Wu Tang Clan přijedou se svým albem "Enter The Wu-Tang (36 Chambers)". 3. listopadu 2018 uběhlo 25 let od jeho vydání.
 
Public Enemy dorazí se svým legendárním a též debutovým albem "It Takes a Nation of Millions to Hold Us Back", které vyšlo 28. Června 1988, takže to máme 30 let.
 
A De La Soul 3. března oslaví 30 let od vydání též jejich premiéry "3 Feel High and Rising".
 
Třešničkou na tomhle skvělým a obrovským dortíku je DJ Premier, kterej je s velkou pravděpodobností nejlepší hiphopový producent historie.
 
Zní to tak krásně, že to přece musí mít nějaký háček. Ano, celá tato velkolepá akce se odehraje jen na třech místech. Můžete si vybrat mezi Londýnem, Manchesterem nebo Glasgow. Ovšem do května je spoustu času a letenky v dnešní době seženete za pár stovek. 
 
Kompletní informace zde.
 

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná