Gavlyn se vrací do Česka. Má před sebou klubovou premiéru

Protože už mají Queen Latifah, Foxy Brown, Lil´ Kim, Eve nebo Da Brat své roky, žádné lámání skal už od nich asi čekat nejde a aktivita je nyní na těch mladších, hladovějších a energičtějších dámách.

V Praze, přesněji řečeno ve smíchovském Lucky Lucky Clubu, bychom se měli dočkat v sobotu 21. února, vystoupení jedné z nich, jíž je čerstvě pětadvacetiletá kalifornská female emcee Gavlyn, která se narodila ve stejný rok jako legendární bota Nike Air Max 90 a bylo by velkým překvapením, kdyby měla během své další české prezentace na nohou něco jiného.
 
Rapperka z uvedomělé party Organized Threat, která si pokusí získat srdce a aplaus fanoušků v tuzemské metropoli společně s Oh Blimey a Djem Mike Steezem, by měla publiku nabídnout to nejlepší ze svých tří počinů "Habit That You Blame", "From The Art" a "Modest Confidence", jenž nese na pažbě letopočet 2014.
 
Loni i předloni navštívila Hip Hop Kemp, takže někteří z vás už jistě tu čest s jejími slovy, jimž není cizí forma ani obsah, měli. Klubový koncert je však zase trochu něco jiného...

O deejaying před a po hlavním chodu, jež těsně před Prahou projede Nantes, Paříží a Bernem a hned po české show ukončí své dlouhé evropské turné ve vídni a Berlíně, se bude starat Dj Fatte, což s sebou přinese jistotu v podobě unavaného krčního svalstva.

Vstupenky jsou k dispozici například na Ticketstreamu.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná