Female emcee z Los Angeles Reverii čeká pražská premiéra

Reverie je velmi uznávaná a obdivovaná rapperka, hvězda kalifornského hiphopového undergroundu. Vydává své desky nezávisle na čemkoliv, sama organizuje svá turné a dokonce vede vlastní značku oděvů. Tato rapperka a graffiti umělkyně se nezastaví před ničím, aby přinesla "skutečný hip hop," jak sama říká, k masám.

Nyní, v osvědčené spolupráci s producentem Loudenem, vydává nové CD nazvané Russian Roulette, které doprovodí evropské turné Russian Roulette Tour.

Louden je dobře známý producent a DJ z "Města andělů" Los Angeles. Produkoval beaty největších legend Hip Hopu. Nezaměřuje se ale pouze na Hip Hop, ale i na jiné elektronické taneční hudební žánry. Většinu svého talentu však soustředí do vytváření tracků pro svou sestru, Reverie.

Self Provoked popisuje svůj styl jako "nevypočitatelný". Za krátkou dobu se stal senzací YouTube s 5 milióny návštěvníků. 

Reverie a Louden se spolu se speciálním hostem Self Provoked představí v La Loca MUSIC BAR @ LOUNGE ve středu 14. května  a vstupenky v ceně 190 Kč je možné si rezervovat a koupit na tickets@laloca.cz. Omezený počet vstupenek bude k dostání i na místě. Dveře klubu budou návštěvníkům otevřeny od 19 hodin, samotné vystoupení začne přibližně kolem půl deváté. 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná