Jaká jména přibyla na pražskou a ostravskou zastávku Hip Hop Žije?

Festival Hip Hop Žije, který se stal "akcí na kolečkách", zveřejňuje nová jména pražského i ostravského programu. Metropole se může těšit na Ektora, který se po roční pauze vrací zpět na scénu, v hlavním městě ho doplní legendární producent DJ Wich. Sergei Barracuda a Pastor z uskupení Azurit Kingdom se představí jak v Praze, tak Ostravě.

Dalšími zvučnými jmény ostravského programu jsou slovenští rappeři Strapo a Zverina. V Česku se Hip Hop Žije, který má na Slovensku již pětiletou tradici, uskuteční v Praze poprvé 28. července a podruhé po loňské premiéře také v Ostravě 1. září.
 
Ektor pokřtil 16. a 17. února v rámci dvou koncertů své nové album s názvem "ALFA". Na oba křty dorazilo do pražského klubu SaSaZu celkem přes 4000 lidí, po dvanáctiměsíční pauze to pro výrazného českého rappera znamená úspěšný comeback. Fanoušci, kteří nestihli křest desky, si budou moci vychutnat Ektorovu show 28. července v areálu holešovického Výstaviště na festivalu Hip Hop Žije v Praze, kam dorazí také proslulý DJ Wich nebo Sergei Barracuda a Pastor. 
 
Loni se v Ostravě na Hip Hop Žije sešlo více než 6000 návštěvníků. Letošní druhý ročník se koná 1.září, opět v Dolních Vítkovicích. Nově zveřejněnými jmény jsou někdejší přední freestyleři Strapo a Zverina, k nim se připojí také ostravští rodáci Sergei Barracuda a Pastor z AK. Mezi dříve oznámená jména pro obě města patří Kontrafakt, Majk Spirit a Separ, v Ostravě je dopní ještě Kali. 
 
Více informací na www.hiphopzije.sk, vstupenky jsou již nyní k dostání v síti Ticketportal.
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná