RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ektor přidává pro obří zájem druhý křest, desce č. 6 požehnají i Smack, Strapo, Barracuda a Rest

Když začátkem prosince vydal Ektor svou šestou studiovou desku "Alfa", v tu chvíli určitě netušil, že se únorový křest jeho nové desky vyprodá za necelý měsíc.

Pátek 16.02.2018 v pražském SaSaZu je beznadějně vyprodaný, do poloviny února zbývá ještě měsíc a zájem o lístky je tak velký, že se Ektor rozhodl po domluvě s klubem SaSaZu přidat druhý křest alba hned na sobotu 17.02.2018. Kdo tedy nestihl zakoupit lístky na páteční křest, má nově možnost pořídit VIP nebo normal lístky na sobotu.

Produkce kolem Ektora chce samozřejmě zachovat show/křest z předchozího dne včetně všech hostů z desky. Navíc se na druhém křtu objeví minimálně jeden speciální host z předchozího alba, který původně v pátek nemohl kvůli jinému bookingu.

Předskokany na obou křtech budou ostravští AK (Sergei Barracuda, Pastor, DJ Bussy). Během hlavní show se na podiu objeví všichni hosté z desky "Alfa", tj. Smack, Strapo /SK/, Sergei Barracuda a Rest + speciální host/é z předchozích alb. Za gramcemi se na sobotním křtu představí DJ Chose, DJ Noir a jejich hosté.

VIP a normal lístky na sobotní křest jsou aktuálně k sehnání v předprodejní síti GoOut zde: http://bit.ly/Ektor-alfa-predprodej2. Dále pak fyzicky v pražských shopech Senovážná 6, Streetsportline Opletalova 40 a v Charakter Barber shopu + formou packu CD + 2 lístky na http://www.detektorgear.cz.

Pokud chcete mít jistotu vstupu bez dlouhých front, sólo šatnu, přístup na VIP balkony + bary bez front, doporučujeme si pořídit VIP lístek.

Komplet info k 2. křtu v sobotu 17/02 zde: http://bit.ly/Ektor-Alfa-krest2

Předprodej VIP/normal lístků na 17/02 zde: http://bit.ly/Ektor-alfa-predprodej2

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná