Dva DMC šampioni, Questablists, Symphony 1210 i Dj Friky a Martin Svátek za 95,-? Svět se zbláznil

Brněnská zastávka EXCELENT PLAYER přinese pořádnou dávku světového turntablismu a neskutečnou párty v jednom. Do SONO Centra zamíří 27.5.2016 hned dva šampioni DMC a majitelé několika dalších titulů. Prvním je německé monstrum DJ UNKUT, který je znám svou neuvěřitelnou přesností a složitostí technik spadající pod značku NATIVE INSTRUMENT. Druhým je jemu nemálo podobný britský člen Ghetto Funk crew DJ JFB, který je znám svými DJskými rutinami po celém světě a spolupracoval na mnoha hudebních projektech.

Večírek potom doplní česká formace NEANDRTAL Project, kteří představí svůj audiovizuální party set. Ve složení DJ Friky, kterého můžete znát třeba z jeho ranního pořadu Frikolora na Color Music rádiu, potom zpěvák Martin Svátek provařený to účastník soutěže HLAS a doprovod mnoha hiphopových hitů, nebo bubeník Marek Fryčák..
 
Na řadu se také dostanou místní matadoři Questablists, za něž ten večer vystoupí světový více šampion IDA DJ Five, kterého doplní jeho parťák za gramcema DJ Arsen. V neposlední řade je třeba také zmínit Symphony 1210, ti jsou nejen na brněnské scéně dlouhodobě aktivní a není je třeba lokálnímu publiku příliš představovat. 

MotTm večera je párty pod taktovkou světových turntablistů, zároveň se ale nemusíte bát, že si netrsnete. Takže taneční obuv sebou a vidíme se 27.5. 2016 V Brněnském SONO Centrum na EXCELENT PLAYERS v ramci festivalu Maraton Brna – města hudby a serie SONO in COLOR.
 
LINE UP:
SYMPHONY 1210             22:00  
QUESTABLITS                 22:30  
DJ JFB                              23:30 
NEANDRTAL                    00:30  
DJ UNKUT                        01:15  
FRIKOLORA afteparty     02:30   

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná