Dovolená u moře s programem Method Man & Redman?

Fresh Island Festival 2014, jediný hip-hop plážový festival v Evropě, oznámil první vystupující, kterým bud legendární duo Method Man a Redman.

Jako první potvrdili svoji účast na festivalu Fresh Island Festival Method Man a Redman. Legendární duo vystoupí na krásné pláži Zrće na New Yorker stage. Chorvatsko, ostrov Pag, je ideální místo pro 3 denní festival, který bude probíhat 23. 7. – 24. 7. 2014.

Method Man a Redman se přidají k seznamu světoznámých účinkujících, kteří na festivalu vystupovali – Nas, Eve, Snoop Dogg aka Snoop Lion, A$AP Rocky, KRS One, Iggy Azalea.

Pro ochutnávku se koukni na video z minulého ročníku, které je výběrem těch nejlepších momentů. Fresh Island 2013 video. Pokud chceš být součástí festivalu v létě 2014, vyraz na pláž Zrće, Fresh Island Festival začíná 23. července 2014. Užij si plážový hip-hop festival pod sluncem v obklopení moře. Všechny kluby jsou vedle pláže. Hudební hvězdy festivalu budou vystupovat nejen ve dne, ale i večer pod hvězdami rozzářenou oblohou.

Rezervace vstupenek

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná