Dobrých věcí nikdy není dost. Proto se Onyx vrací do Prahy!

Zařvěte si SLAM! na plné hrdlo. Že se vám hned rozjela legendární melodie této pecky v hlavě? Pokud ano, jste na správné adrese. Pokud ne, jste taky na správné adrese. Zjistit, zač je toho loket, když se mikrofónu chytnou ohňem a vodou kované legendy z New Yorku, Onyx. Pokud jste neměli šanci tuhle partu stihnout na ani jednom z jejich českých vystoupení, je čas to napravit. Kdy a kde?

Jména Sticky Fingaz a Fredro Starr. Kdo nezná, posledních 20 let si nejspíš spal. Letos zbourali hangár na Hip Hop Kempu, vloni si to vyřídíli s pražským Rock Café. A letos jsou zpět, aby se na ně jen tak nezapomělo. 3 dekády ve hře. Na kontě 6 alb, nespočet EP's. Poslední EP se neslo ve více politickém, než-li pouličním duchu a zasáhlo tudíž širší spektrum fanoušků. Onyx však zůstavají klasickou hardcore hip hopovou bandičkou, která dokáže každý prostor rozsekat svou energií.

Hangárové vystoupení na letošním Kempu vydržel v celé délce málokdo. Energie obrovská, teplo dvakrát takové. Onyx jedou každý koncert do poslední kapky potu a nechávají na stagi kus sebe. Ve svých čtyřiceti letech patří pořád mezi nejživější interprety na stage-i. A letos to v Praze opět potvrdí. Již 5. listopadu, v Rock Café.

Co víc napsat? S příjemným vlezným 350 v předprodeji a 450 na místě to nechce dlouze přemýšlet. Lístky mizí nadsvětelnou rychlostí a loňská show byla vyprodána již týdny předem. Sleduj updates na oficiálním webu události a nezapomeň si vzít náhradní triko.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná