RUKAHORE_SHOP_BANNER

Do Prahy zavítá Black Milk se živou kapelou. Dále Tall Black Guy, Gramo Rokkaz, Jimmy Pé a další.

Rap z Detroitu přímo v Praze. Rapper a producent Black Milk se z pomyslné skupiny “další z Detroitu” postupně vypracoval ve velké jméno a společně s jeho živou kapelou nyní patří mezi nejlepší rapové live acts, které dnes můžete vidět.

Kdysi se psalo, že on je hip-hop pro fanoušky jmen jako J Dilla či Slum Village. Ale dávno už není jen pro ně. Jeho preciznost na MPC a mikrofónu dokázala zaujmout nejednu hlavu. O tom i svědčí jeho spolupráce s Jack White (The White Stripes) nebo Robert Glasper. Na kontě má 6 alb, ale taky třeba kolabo album Random Axe, kde úřadoval společně se Sean Price a Guilty Simpson. A úřadovat bude i ve skvělém prostoru lodě Cargo Gallery, která bude kotvit na Náplavce.

Sám v tom ale nebude. Dorazí také další zástupce Detroitu, producent Tall Black Guy, což je nyní hojně probírané jméno na světové hip-hop beat scéně. To se dá říct i o slovenském zlatu, jménem Jimmy Pé, který zase bzučí v elektro scéně. To ale stále není vše. Z Bratislavy také zavítají Gramo Rokkaz, jmenovitě sestava Decko, Tono S. a DJ Lkama. Nebude chybět ani beat maker  Petijee, který nyní dokončuje své album.

9.12.2016

Praha, Cargo Gallery - Náplavka

Black Milk & Nat Turner Band (USA)

Tall Black Guy (USA)

Gramo Rokkaz (Decko, Tono S. & DJ Lkama)

Jimmy Pé

Petijee

DJs:

Richard

Inphy

Peca One

Pufaz

vstup: 330,-Kč předprodej / 370,-Kč na místě

lístky: goout.cz 

událost na facebooku

Cargo Gallery

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná