Do Prahy míří unikátní show plná legend

Léto je v plném proudu a ani začátek festivalové sezony nebrání některým klubům bookovat velké shows do vnitřních prostor klubů, kde jak všichni víme, se nekouří. Do Prahy míří partička, kterou pohromadě často neuvidíte. Tváře staré v nových formacích a kvalitní backing světoznámých DJs. To vše pod jednou střechou, v pražském Storm Clubu. Už začínáš tušit? Ne? Nevadí. Pojďme si to rozebrat spolu

Když se řekne The Funky Pandas, málokdo začne uvažovat směrem k Hip Hopu. Ale když se řekne The Beatnuts nebo Gang Starr Foundation, to je jiná písnička. A co když se členové obou formacií spojí a vytvoří novou crew? Následně se rozhodnout poctít Evropu pěti unikátními shows? No, je zaděláno na slušný masakr.

A ty u toho můžeš být osobně, protože pražská zastávka této tour je na spadnutí a již 24.6. se brány Storm Clubu otevřou pro všechny fandy kvalitního rapu. V rámci světového turné s DC Shoes se Special Delivery Tour dostává i k nám. Vystoupí nejen Funky Pandas, jakožto Psychol Les z Beatnuts a Jeru the Damaja, ale i další člen Gang Starr Foundation, kterého momentálně můžete v Česku potkat pravidelně - Afu-Ra.

Jako předskokani se ukážou Zoolay a City the King, do tance i k poslechu zahrají DJ's Rob Manga a Sensi. Chybět však nebude ani lokální support, jelikož nebude chybět DJ Vatra, který předvede své profláklé scratches A promotér v rukávu schovává ještě další esa v podobě speciálních hostů, které postupně odhalíme.

Datum: 24.6.2017
Klub: Storm Club Prague, Tachovské náměstí 290/5, Praha 3, 130 00
Vstup: 300,- (plus poplatky) v předprodeji a 350,- na místě
Akce: https://www.facebook.com/events/1992319084335553/?fref=ts

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná