Do Prahy dorazí Omarion, na Pohodu pak Aloe Blacc

Česká republika se společně se Slovenskem se připravuje na koncertní debuty hitparádových vládců.

V březnu se pražský klub Sasazu dočká vystoupení bývalého lídra kapely B2K Omariona. Sedmadvacetiletý zpěvák, který v polovině minulé dekády dominoval světu R&B, zde vystoupí 24. března. Spolu s ním se předvedou slovenské tanečnice Ladylicious a DJ’s Black Jesus a Mad Skill. Lístky na koncert stojí v únoru 290, v březnu pak 390 Kč.

Své tuzemské turné pak na duben připravuje z New Yorku pocházející Afu-Ra, který v Čechách podle všeho střídavě žije. Ten chystá pokračování svého alba Body Of The Life Force, kde by se měla představit jména M.O.P., Sean Price, Sadat X, Vinnie Paz, Guilty Simpson, Nine, El Da Sensei a C-Rayz Walz. Deska měla být pokřtěna v pražském Chapeau Rouge. Seznam všech koncertů pak vypadá následovně.

ÚT 17.4.2012 Bratislava / Intergalaktická Obluda
ST 18.4.2012 Brno / Muzejka
ČT 19.4.2012 Praha / Chapeau Rouge
PÁ 20.4.2012 Beroun / Metro Club
SO 21.4.2012 Teplice / Bozák

Velká očekávání vzbuzuje koncert Aloe Blacca. Bývalý student University of Southern California a člen kapely Emanon zažil strhující rok díky albu Good Things a především pak singlu "I Need A Dollar", který hrají i domácí rádia. Aloe Blacc vystoupí v létě na slovenském festivalu Pohoda, který se koná od 5. do 7. července.
 

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná