Do hlavního města míři další kanadský talent!

Po tom, co Onyx a mladičký kanadský hráč Merkules zbourali v roce 2015 Rock Café, přináší produkční team tohoto klubu další skvělé kanadské jméno. Shodou okolností i tohoto emceeho do našich končin v roce 2014 poprvé přivedli Onyx a Snowgoons v rámci své společné show na HHK 2014. Někdo už začíná tušit, že je čas zbystřit pozornost..

Kdo inklinuje k ulici víc než graffiti umělci? Snád jenom bezdomovci. A v obou táborech byste část života emceeho jménem Snak The Ripper našli. Mimo problémy s drogami a alkoholem, se dostal do problémů se zákonem za několik ilegálních graffiti. I v uspořádané Kanadě může člověk dojít na existenční problémy. Obzvláště když máte vše u prdele jako Snak.

Tato minulost dodáva jeho tvorbě silně pouliční aspekt a veliké množství témat, což dokazují i 3 alba v průběhu několika let. Poslední album Just Giver je energií našláplé víc než plechovky s červeným býkem. Klip ke skladbě Don't leave natáčel Snak i během své poslední návštěvy v Česku, takže v něm najdete nejen hradecký Hip Hop Kemp, ale i Snakův výlet po Praze.

Od vydání tohoto alba se nám stihnul připomenout ságou beefů s Madchildem, o které jsme psali již dříve. Jestli jste fanouškem toho, či onoho tábora, Snak vám 5. února v pražském Rock Café předvede, že na stagi je to nespoutaný živel, a že si pozornost rozhodně zaslouží.

Do Prahy se Snak vrací již 5. února a sebou si veze svou přítelkyni Jaclyn Gee, která je zpěvačkou, a hostuje mu na několika skladbách. Záda jim kryjou DJs Madskill a Pi-L. Lístky v předprodeji seženeš v sítích GoOut.cz a Ticketstream za 280 kaček + poplatky. Na místě pak 350, ale kvůli omezené kapacitě klubu není dobré nechávat nic na poslední chvíli.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná