DMC Czech&Slovak Championship prověří úroveň zdejších deejays, Five je tentokráte porotcem

Gramofon jako hudební nástroj a zručné ruce DJe, který na něj hraje. Pro někoho gymnastika za gramofony, pro další dechberoucí show. DMC Czech&Slovak Championship přichází. Nejzručnější čeští a slovenští DJs se sejdou 16. června v klubu PM v Praze, aby jeden z nich postoupil do světového finále, které se v září uskuteční v Londýně.

Prestižní klání těch nejkreativnějších českých a slovenských DJs se uskuteční už potřetí za sebou, letos pod přísným dohledem šéfa poroty amerického DJe Shiftee, dvojnásobného světového šampiona DMC, skvělého baviče z New Yorku a dánského šampióna z loňského a předloňského ročníku DJe Gradeda. Na soudcovskou lavici letos poprvé usedne i dvojnásobný český král DMC a dalších turntablism soutěží DJ Five, kterému bude dělat společnost slovenský rapper a skvělý DJ Vec.

Vítěz česko-slovenského DMC nejen, že pojede na světové finále, ale má slušnou šanci nakopnout svoji kariéru. Stačí jen příjet do Prahy se show, která "zabije" porotu. Soutěžit se bude ve třech kategoriích - soutěži jednotlivců Championship, divácky velmi aktraktivní Supremacy, kde dva DJs stojí proti sobě a jen ten lepší postupuje pavoukem dál a v teamové soutěži.

Všem třem kategoriím už dva roky vládnou stejní lidé, Five, Lowa a Trouble Team. To je velká výzva pro všechny, kdo se do národního kola DMC Czech&Slovak Championship postaví. Přihlásit se může každý občan obou zemí nebo ten, kdo v Česku nebo na Slovensku prokazatelně žije aspoň šest let.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná