RUKAHORE_SHOP_BANNER

Dj Wich, Sheen, Rest, Kato, Eurodel, Aless, Calin, VR/Nobody...na Teniskology 3 nuda nebude

Milujete tenisky, módu, sport, skvělou hudbu a neunikne vám návštěva žádné cool akce? V tom případě byste si neměli nechat ujít událost roku - 3. ročník jedinečného festivalu tenisek TENISKOLOGY. Již 20. – 21. října se otevřou tři patra v obchodním domě Kotva v srdci Prahy, která budou až po strop zaplněna nejen teniskami! Přijďte omrknout nejnovější trendy, limitované edice sneakrsek, hudební a sportovní vystoupení, streetart a hlavně zažít skvělou show v podobě 3. ročníku TENISKOLOGY!

Vítaní jsou sběratelé tenisek & vyznavači streetové kultury, milovníci lifestylu a módy, sportovní nadšenci, digitální objevitelé, ale i ti, kteří už myslí na Vánoce. Každý se tam najde, a to také díky rozdělení eventu do 5 zón: Urban lifestyle, Sport, Digital, Zábava a Chill-out.

Na co se můžete těšit?

Čekají vás desítky prodejních místnejen s teniskami, exkluzivní koncerty, DJ sety, taneční show, prezentace sneaker kultury od historie po dalekou budoucnost, konference a diskuzní panely s kreativními mozky. Svou kreativitu můžete ukázat na interaktivních a zábavných workshopech ze světa tenisek, jistě vás uchvátí i cool inovace z digitálního světa, ale ity nejlepší bary a gurmánské zážitky a na závěr nebude chybět ani jedinečná after party!

Tak jako každý rok má TENISKOLOGY své guru, kteří budou slavnostně přísahat, že v jiných botách, než v teniskách nevyjdou na ulici. Street kulturu, hudební scénu a sport letos budou reprezentovat Klára Vytisková, Dalyb, Lukáš Vácha a Tomáš Berdych!

Program TENISKOLOGY bude opět originální –během dvou dní se na pódiu vystřídají například Emma Smetana Unplugged, DJ Wich, Viktor Sheen, VR/Nobody, Mladej Moris, Annet Charitonová, Calin, Smack a také naši guru Dalyb a Klára Vytisková & The Pop. Novinkou budou talks se zajímavými lidmi. Poznejte lokální sneaker obchody, fashion brandy, sběratele tenisek a resellery, tvůrce TENISKOLOGY, celebrity a další!

Kdy, kde a za kolik?

TENISKOLOGY se koná ve 4. patře, které je nyní přístupné veřejnosti, ale také v 5. a 6. patře obchodního domu Kotva, která doposud nebyla veřejnosti přístupna. Až těsně před festivalem se Kotvou prožene demoliční komando a srovná dvě kancelářská retropatra se zemí. Vznikne tak naprosto unikátní open space o ploše přesahující 4 000m2.

Jednodenní vstupné bude v předprodeji i na místě za190 Kč(kupujte na www.teniskology.czči rovnouwww.goout.net).After partyv zavřeném obchodním centru pakproběhne v sobotu 21.10.2017 a potrvá až do nedělního rána. Jak se do chrámu tenisek dostanete? Metrem do stanice Náměstí Republiky nebo tramvají č.6, 8, 15, 26 na zastávku Náměstí Republiky.

O Teniskology

Za vznikem TENISKOLOGY stojí Fabrice Biundo a Yemi A.D.,milovníci sneakers. Ze zahraničí znali prodejní markety jako je Sneakerness nebo Sneakercon a v Česku jim něco podobného chybělo. Na druhou stranu se chtěli i bavit a udělat zkrátka něco víc. Tak k prodeji bot vymysleli i nadstavbu v podobě velkých showroomu značek, show, aktivit a party. Jejich cílem je přivést ke kultuře tenisek i jiné lidi než jen sneakerheads, a vysvětlit jim, co za tím bláznovstvím do bot vlastně je.

Festival TENISKOLOGY získal hned dvě ceny na Czech Event Awards 2016, a to za nejlepší veletrh / výstavu a nejkreativnější koncept eventu. Díky tomu tak TENISKOLOGY potvrdilo svou pověst nejvíce cool sneaker akce. Loňský ročník navštívilo téměř 7000 návštěvníků, z nichž třetina byla mimopražských! Letos jich ikonický OD Kotva očekává ještě víc.

Program na hlavní stage

PÁTEK 20.10. 2017

12h – 22h

- Dj Poeta (moderator a DJ po celou dobu)

- Coolhunters a jejich finalisté

- Mladej Moris

- DJ Wich

- Emma Smetana Unplugged

- VR/Nobody

SOBOTA 21.10. 2017

10h – 22h (pokračuje after party do ranních hodin)

- Dj Poeta (moderator a DJ po celou dobu)

- Coolhunters a jejich finalisté

- Calin

- Anet Charitonova

- Viktor Sheen

- End of the Weak (freestyle rap battle)

- Klara & The Pop

- Dalyb

- Smack Dj set

- DJ Nrmn

THE MAG STUDIO / TALKS

Resell tenisek

Custom tenisek

Sneaker obchody v ČR

Tvůrci Teniskology a její vystavy*

Stars

Fashion

Sběratelé

Lokální fashion brandy

Gurus

PROGRAM V ZÓNÁCH:

Basketbalové hřiště s exhibicí profi hráčů

Fotbalová brána a Lukáš Vácha jako vyzyvatel

Gym, který otestuje kolik máte energie ve sportovních výzvách o ceny

Digitální zóna, kde si nabijete, zahrajete i odpočinete

Dechberoucí výhled z několika teras nad Prahou (na jedné bude mini skate rampa)

Bary s míchanými drinky, pivem či na místě a na míru připravovanými fresh juicy a kávou (juicy a káva zdarma)

Exhibice tenisek a umělci, kteří je budou na místě customizovat

Vysílání Radia Spin po celou dobu eventu přímo z místa

Workshopy pro návštěvníky

Teniskology výstava mapující přes 70 ikonických sneakers očima komunit, které je už po desetiletí nosí

Street food

& další program v showroomech našich partnerů

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná