Dj Wich: Grandmaster Flash je pro mě absolutní legenda a hrát po jeho boku je čest

Otec mixování a scratchingu i pionýr hip hopu v jedné osobě Grandmaster Flash, který je společně s The Furious Five spoluautorem průkopnické skladby "The Message" a nechybí ani v kultovním filmu "Wild Style", se představí v pražské Roxy již za pár dní.

Jako support před ním vystoupí pro Čechy neméně legendární DJ Wich, který na vlastní přání zahraje speciální oldschool set. Sám instrumentální dodavatel "Diamantu" pro Lvcase Dopea  k tomu uvedl následující: "Flash stál u zrodu hip hopu, inovoval několik djských technik. Je pro mě absolutní legenda a hrát po jeho boku je čest. Do Roxy mám připravenej set ze starších kousků, který jsem hodně dlouho nehrál a těšim se na to," vzkázal nejdůležitější producent tuzemské hiphopové historie.
 
Společně s ním se těší i DJ Friky, který převezme žezlo po Flashovi a nenechá nikoho odejít z rozjeté party. První vlna vstupenek zmizela okamžitě a druhá se již velmi tenčí. Proto doporučujeme neotálet.
 
Ve čtvrtek 6. prosince budou mít totiž návštěvníci jedinečnou a pravděpodobně neopakovatelnou možnost zažít tuto živoucí legendu pořádně zblízka!
 
Line up:
 
20:00 Open
20:30 DJ Wich - special oldschool set
22:00 Grandmaster Flash live
23:30 DJ Friky

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná