Die Antwoord hlasí návrat do Čech!

Pravděpodobně nejznámější hudební produkt z Jihoafrické republiky se po dlouhých šesti letech vrací do Prahy a rovnou do Žlutých lázní. Die Antwoord se tak znovu předvedou českému publiku 22. srpna, a to díky pořadatelské společnosti Charm Music.

Kontroverzní Die Antwoord vznikli v roce 2008 v Kapském Městě. Rok nato přišlo volně dostupné debutové album $O$. To obsahovalo hity jako "Enter The Ninja" nebo "Rich Bitch" a téměř ihned jim získalo celosvětový úspěch, který si stále udržují. Nebyl tedy problém si založit vlastní nahrávací společnost Zef Recordz. Zde si následně vydali i desku Ten$lon, jež se jim postarala o snad ještě větší slávu. V červnu to budou dva roky, co vydali zatím své poslední album Donker Mag, Od té doby se Ninja a Yo-Landi objevili v hlavních rolích povedeného filmu o robotovi jménem Chappie. Zde dokázali, že nemusí jen rapovat, aby předvedli své kvality. Letos bysme se měli rovněž dočkat jejich čtvrté desky.

Vstupenky půjdou do prodeje 1. dubna v 10:00, a to v sítích Ticketpro a GoOut. V první vlně budou dostázní za 850 Kč a následně 950 Kč. Více informací hledejte na stránkách Charm Music či FB pozvánce.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná