Děti, kardiaci i epileptici pozor, Foreign Beggars se chystají na svou brněnskou premiéru

Jestli se nějakej Kraken urval ze všech řetězů, jmenuje se Foreign Beggars. To, co se děje na koncertech Foreign Beggars totiž není normální, není to pro děti, kardiaky ani epileptiky, protože pěna od huby tam jde i jinak zdravým jedincům. Když vezmou Foreign Beggars stage útokem, je to jak volání divočiny. V publiku probouzí nutkání se strašně potit. Probouzí v nich zvířecí pudy. V kotli se vaří lektvar na totální party nirvánu. Sběrači se krčí v koutě, zatímco lovci šílí v divokém tranzu v mocném mosh pitu, jako by se válčilo o poslední kotletu. Takhle se sna publikum nemůže cítit od doby, co namrdaný dupalo po sále do zvuků Sex Pistols.

Kdo je viděl, dostává záchvat třesu jen při vyslovení jejich jména. A jestli je někdo neviděl, nevíme, ve které galaxii strávil poslední roky. Za tu dobu totiž FB stihli mimo jiné dvakrát totálně zbourat Hip Hop Kemp v Čechách, Splash v Německu a na UK turné s The Prodigy zadiktovat tak, že na konci přestávalo být jasné, kdo je tady vlastně předkapela a kdo headliner. Jestli vám někdo po jejich koncertu řekne, že se nudil, můžete tušit, kdo to dneska přehnal se sedativy. Mnohem častěji totiž na téma jejich koncertu uslyšíte slovní spojení jako 'zkurveně nejlepší koncert, co jsem v životě viděl, ty týpci jsou totální magoři a od energie co z nich stříkala, jsem mokrej ještě teď', případně všemožné variace na toto téma.
 
Vážně, žerty stranou. Jediná záhada tedy je: jak je možné, že tahle kapela se svou jak krakatit výbušnou směsí hiphopu, grimeu, dubstepu, čistého šamanství a té nejživější pódiové prezentace ještě neovládla svět muziky a nečumí na nás z titulních stránek všech časáků? Maj přeci vše, co je k tomu zapotřebí a s miliony shlédnutí na YouTube nejsou zamindrákovaným undregroundem s pěti fanoušky, ale spíš veřejným tajemstvím číslo jedna, ne?
 
To, co vše je u týmu Metropolis, DJ NoNames a Orifice Vulgatron, jenž vyučuje, jak se rapuje triple tempem, nového, se budete moci dozvědět na druhém pokračování brněnské akce Bars in Bars, která po premiéře s  Madchildem, AK a 1210 Symphony opět proběhne v Malé Americe a to v pátek 24. června 2016!

Druhou skupinou v lineupu Bars in Bars #2 jsou PSH, které na českém hiphopovém serveru, jenž je jen o něco málo mladší než samotná skupina, odmítáme představovat a opakovat věci, které stejně každý ví.
 
Tak co? Stačí? Byl v Brně někdy větší mejdan? Nezjistíš to líp, než když se připneš do Facebook Eventu, kde se dozvíš více infa ohledně lístků či odpoledního programu. Jako support se ukážou DJ Fliptyck a DJ Strygo, mejdanem bude provázet Pivoth a předprodej probíhá zde.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná