Dessa z Doomtree navštíví v květnu Prahu, Plzeň i Slovensko

Po úspěchu předloňského alba “Parts of Speech“ pokračuje Dessa v celosvětovém turné, v jehož rámci se zastaví i ve třech českých a dvou slovenských městech.

Jeden den sama jen s laptopem rapuje na koncertě pro pár lidí ve sklepě, další den se s kapelou naloží do dodávky a absolvuje z velké části vyprodané turné. Ve volných dnech jí můžete zastihnout na autorském čtení poezie, jindy vystupuje s orchestrem klasicky vzdělaných muzikantů.

Dessa je jednou z nejvýraznějších tváří indie hip hopového kolektivu Doomtree (dále mimo jiné Sims, Lazerbeak, P.O.S., Cecill Otter). Od svého debutu “A Badly Broken Code“ z roku 2010 překonává Dessa jeden milník za druhým a nečekaný úspěch stále aktuální desky „Parts Of Speech“ ji katapultoval do pozice, v níž vyprodá koncert v domovském Minneapolisu za 90 vteřin a londýnskou show za dva dny.

Na svém evropském turné si Dessa vybrala jako předkapelu slezské duo Leto, které vydalo v roce 2014 debutovou (a momentálně vyprodanou) desku „Zbytky ozářených ploch“ ve spolupráci labelů Silver Rocket a MámaMrdáMaso.

Lístky na pražský koncert jsou za 250 Kč k dostání buď v prodejně Rekomandu, nebo si je za 250 Kč můžete objednat na stránkách silver-rocket.org. Na místě budou za 300 Kč.

Dessa a Leto v Česku a na Slovensku:

28. dubna – Plzeň (Papírna)

29. dubna - Brno (Kabinet Múz)

30. dubna - Bratislava (Nu Spirit)

2. května - Piešťany (Pivovar)

3. května - Praha (Podnik)

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná