RUKAHORE_SHOP_BANNER

Další pražské vystoupení Onyx doplní kanadské talenty

Našláplá atmosféra a dva holohlaví bláznové, kteří poskakují po pódiu jak na tréninku Spartakiády. Záda jim nekryje nikdo jiný, než německý virtuóz DJ Illegal. V loni na Kempu zbourali hlavní stage a sekundoval jim již téhdy kanadský mohykán. Letos jsou zpět v komornější klubové atmosféře a vezou si sebou hosty rovnou dva.

Kdo zažil show New Yorkského dua Onyx v klubové atmosféře ví, že tuto akci neradno brát na lehkou váhu. Mistři ceremonie, ze kterých energie a pot cákájí proudem. A když už jsme u té váhy, co kdyby k nim přidáme solidních 130 kilo luxusního flowerství a vytříbeného smyslu pro humor? Kdo Merkulese doteď prohlížel, potřebuje brýle nebo google. Tenhle kanadský pořízek ze stáje Stompdown ma na krku tři nadupané alba a to nejnovější z letošního roku.

Hudební nadání a práce s hlasem je ve studiových nahrávkách velikou výsadou kanadského talentu. Na svém letošním albu Scars dotáhnul svůj double time k dokonalosti a 17. října ti jej přiveze v plné palbě do pražského Rock Café. Aby to byl skutečný svétek rapu, veze si sebou ještě kolegu Prada West. Nemusíte se bát, že by šlo o přesládlého zpěváká v Prada hadrech, spíš naopak. Svým zjevem i projevem tak výborně doplňuje sestavu a věříme, že představí i skladby z připravovaného alba, které by mělo vyjít do konce roku.

Onyx si mimo jiné vezou svůj materiál z nejnovějšího EP Against All Authorities. Trojité Áčko se orientuje na sociální a politický aspekt života daleko víc, než předešlé Wakedafucup, hudebně však není o nic míň vyživné. Klasické hity jako Slam, Walk in New York nebo Throw Ya Gunz chybět nemůžou a ty by si u toho taky neměl chybět.

A co, kdy, jak? Lupeny pořídíš v Rock Café Boutique (po-pa 16.00 - 22.00, so 17.00 - 22.00) za 350,- + poplatky a jestli něco zbyde, následně na GoOut.cz a ticketstream.cz. Pokud by si za lupeny nechtěl platit, sleduj náš web a facebook stránku akce, kde se v nejbližších týdnech objeví soutěž o 2x2 lístky zdarma!

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná