RUKAHORE_SHOP_BANNER

Cut Dem a Afu-Ra křtí své EP za účasti československé elity

Není potřeba jej představovat. Člen Gangstarr Foundation, který má za sebou více legendárních spoluprací než Kája Gottů Slavíků. Ani po téměř třiceti letech ve hře neztrácí Afu-Ra tah na bránu. A i proto je hlavním aktérem připravovaného eventu. Cut Dem totiž. vydává své producentské EP Ain't Got The Funk. Jeho dítko bude křtít sestava velice zajímavých hostů. Pojďme se podívat na detaily.

Palác Akropolis je klubem, kde se odehrála nejedna legendární akce. Do dnes se v prostorech tohoto klubu koná akce Rap History, kde se za gramcema najde nejedno legendární jméno československého DJingu. Tento pátek, 9. února však své brány otevře kvůli křtu přicházejícího EP od producenta Cut Dem. Hlavním aktérem večera však bude Afu-Ra, který v rámci tohoto EP hostuje. A tak se můžeme těšit na originální New Yorkský rap té nejvyšší kvality.

Chybět však nebude ani silná sestava z československé rapové hry. Jména, které skládali základy rapu v obou republikách. Chybět totiž nebude ani Dano, a.k.a. Čis-T. Zakládající člen legendárního Názvu Stavby. Peneři Strýčka Homeboye nebudou chybět taky. Tedy jejich část, v podobě Oriona. Třetím do tance je tatranský pes Zverina, který již nějaký ten pátek žije v Praze. A nesmí chybět ani banda jihlavská, v podobě PIO SQUAD

Tohle vše vypukne již 9. února v Paláci Akropolis. Na místě buď ve 20:00 a bavit se můžeš do skorých ranních hodin. Kromě toho pojede na Malé Scéně a v Divadelném Baru afterparty od 22:00. Těšit se můžete třeba na DJ Ill Ricka, nebo samotného Cut Dema.

Cena příjemných 250 korun v předprodeji a 300 na místě rozhodně neurazí. Tak neváhej a doraž si užít tento velkolepý křest EP Ain't Got The Funk!


Akce: Cut Dem + Afu-RA: Křest EP Ain't Got The Funk
Místo: Palác Akropolis, Kubelíkova 1548/27, 130 00 Praha 3
Vstupné: 250,- předprodej, 300,- na místě
Event: https://www.facebook.com/events/1781309851882185/

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná