Čtvrtý ročník festivalu Okaaay Open Air klepe na dveře. Co čeká jeho návštěvníky?

Festivalová sezóna je v plném proudu a také v naší malé zemi je možné si vybrat z pestré nabídky akcí, které svou účastí během horkých večerů a tropických nocí podpořit. Jedna taková možnost se nabízí 21. července v Sunparku Hradec Králové. Ano, to jest to místo, kde se o měsíc později odehrává věhlasný Hip Hop Kemp. Ale Okaay Open Air má také co nabídnout a o jeho kvalitě nelze pochybovat, když už nás letos čeká čtvrté pokračování.

Pokud stále nejsi v obraze, můžeš se mrknout na video z minulého ročníku, které tě určitě přesvědčí koupit lupeny, abys byl na místě činu i ty. Čekají tě dvě stage s pestrým line upem a také bohatý doprovodný program. Lístky pomalu mizí, těch s označením VIP je již jen pár v oběhu, proto není radno čekat na poslední chvíli.

A co nás čeká za interprety na zmíněných dvou stagích? Českou baštu rapu zde budou zastupovat Ektor, Smack nebo ostravská stáj AK, ze Slovenska pak dorazí Separ, Nerieš nebo Palermo. Hrát se bude do časných ranních hodin a k dispozici bude hned celá řada schopných DJ´s.  Ke slovu se dostane například Noir, Australan či Kwé. Pokud tě zajímá více, zkus se mrknout na fb událost.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná