Čtvrtý ročník festivalu Hip Hop Žije odkrývá první jména z line upu!

Největší hiphopový svátek našich východních sousedů letos oslaví již čtvrté narozeniny. V zaběhlé lokalitě bratislavských Zlatých piesků se představí během dvou dnů celá řada tuzemských interpretů s třešničkou na dortu v podobě zahraničního headlinera. Letos je termín této události naplánován na 1. – 3. července a organizátoři nám kromě prvních jmen servírují i after party video z minulého ročníku.

Atmosferické video zachycuje nejlepší momenty celého festivalu, které mají zúčastněným připomenout zážitky a váhající přesvědčit, že letos se již mají zúčastnit. I letos si lupeny můžeš pořídit formou speciálního balíčku, který si můžeš vybrat na stránkách Rukahore Shop. Opět si také můžete vybrat, zda máte zájem o normální lístek nebo o VIP vstupenku. A která první jména organizátoři odtajnili?

Opět je kladen důraz na jména, která jsou aktuální a mohou publiku nabídnout nový materiál. Některé tváře registrujeme na scéně již dlouhá léta, jiné dostanou teprve šanci potvrdit, jestli jim místo na výsluní náleží. Mezi prvními, kteří přijali pozvání bavit vás ze stage, jsou DMS, L.U.Z.A. Kali & Peter Pann, Pil C, Dj Wich, Aless a Jofre. Již brzy se tato skupina rozšíří o další a v samotném závěru představování line upu nám bude představen i samotný headliner. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná