RUKAHORE_SHOP_BANNER

Co vyrazit při sobotě na Stop Zevling 7 a dát si zdarma PSH a další nabitý program

Stop Zevling patří k pražskému sídlišti Černý most už sedmým rokem a za svou existenci prošel postupným upgradem. Akce, která programem naprosto vystihuje svůj název, nabízí opravdu široký program a každý si zde něco najde. Jinak tomu není ani letos a vyrazit na Sto Zevling v rámci sobotního volníčka je víc než válet se u telky jako obyvkle. Vychytat si můžete headlinery PSH, Missy M nebo moderujícího Poetu a prolítnout byste mohli i všechny aktivity jako gastrofestival s tématikou zahraničních kuchyní nebo přehlídka autorské tvorby mladých českých návrhářů s názvem be:šik, kam si návštěvníci mohou přijít prohlédnout nebo zakoupit šperky, oblečení i doplňky. A to s výčtem programu jenom začínáme...

Pražská čtvrť Černý most ožije 14. září pouličním festivalem Stop Zevling. Ten během jednoho dne nabídne nejen domácí, ale i zahraniční hudební interprety v čele s legendární českou hiphopovou kapelou PSH nebo zahraničními Asleep But Alive.
Pražská čtvrť Černý most ožije 14. září pouličním festivalem Stop Zevling. Ten během jednoho dne nabídne nejen domácí, ale i zahraniční hudební interprety v čele s legendární českou hiphopovou kapelou PSH nebo zahraničními Asleep But Alive.
Hlavní blok programu startuje desátou hodinou dopolední na veřejných prostranstvích ulice Arnošta Valenty, kde dočasně vyroste „Městečko volnočasových aktivit“ pod záštitou starosty Bc. Radka Vondry. Svoji činnost zde představí několik neziskových organizací Prahy 14, které pro návštěvníky připravily tvořivé programy a vystoupení na pódiu. Chybět nebudou doprovodné programy, divadla a v neposlední řadě i živá vystoupení umělců. Poblíž ulice Bryksova v nově vzniklém kulturním centru Plechárna po celý den probíhá gastrofestival s tématikou zahraničních kuchyní nebo přehlídka autorské tvorby mladých českých návrhářů s názvem be:šik, kam si návštěvníci mohou přijít prohlédnout nebo zakoupit šperky, oblečení i doplňky.
 
O hudební zážitek se postarají 2 hudební pódia, která na sebe budou vzájemně navazovat. Kromě jiných zde vystoupí přední čeští interpreti nezávislé elektronické scény v čele s mladou electro-swingovou kapelou Mydy Rabycad, česko-anglickými Asleep but Alive nebo nechvalně známou trojicí PSH, která se svým přínosem pro hip hopovou kulturu (ať už jde o rap nebo graffiti) zapsala do kronik a paměti každého posluchače rapu.
 
V prostoru akce se mohou návštěvníci zapojit do všech aktivit a na vlastní kůži si vyzkoušet nejrůznější adrenalinové sporty jako například Ultimate Frisbee, jízdu na terénních elektrických skateboardech nebo oblíbenou pálkovou hru softball. Pro velmi aktivní jedince jsou připraveny tréninkové programy bootcamp, které čerpají z původního armádního konceptu.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná