RUKAHORE_SHOP_BANNER

Co vše se na Freestyle Mondays uděje v rámci bboy speciálu?

Jaro konečně vystrčilo drápky a 22. dubna se v Chapeau Rouge uskuteční dubnové vydání Freestyle Mondays. Pondělní jam zve opět všechny rapery, beatboxery, zpěváky a tentokrát i všechny bboys a bgirls.

Jako každý měsíc bude hrát pro všechny odvážlivce u majku live band Monday Bloody Monday se zpěvačkou Flowe. Vším děnim vás bezpečně provedou Vojtaano a On Timon a již od osmi hodin roztočí vinyly DJs. Muzika se tentokrát nebude točit jen kolem MCs, ale zváni jsou i všichni tanečníci, pro které bude nachystán i speciální hladký povrch  a nejen to. Bboys zakusí prvně v rámci Freestyle Mondays i sílu živé kapely.

Roli hostů si pro dubnový díl vysloužili pražští old schooleři Wessani, rapující bboys a trojice bráchů, kteří již slušnou řádku let vychovávají break dance drobotinu, pořádají akce a workshopy-zkrátka srdcaři, kteří podporují místní bboy scénu  a k tomu fungují jako rapová crew. Kromě graffiti budou na Freestyle Mondays nyní zastoupeny všechny elementy hip hopu, protože druhými hosty bude Shopa crew.  Jo, BeatBurger Band není jedinou beatboxovou partičkou u nás a Shopa crew představuje nastupující generaci. Kluci společně prskají už taky nějaký čas a zaznamenat jste je mohli třeba v nejmenované české talentové soutěži.

Novinkou Freestyle Mondays je poslední dobou mini freestyle battle, kde rapeři opět poměří síly a ten nejlepší si odnese i nějakou tu příjemnou cenu.  Takže pokud si myslíš, že vítěz bys mohl být právě ty, stačí se přihlásit v průběhu večera u Vojtaana s On Timonem. Jako vždy  se DJs: Zagashi, Shock O’ či Dug postarají o zábavu až do ranního kuropění a již tradičně mohou mimopražští sledovat dění na mejdanu v rámci on line stream, na který se připojíte na webu klubu. Každý je vítán na stagy u mikrofónu i na linu pod ním. Chcete-li o Freestyle Mondays zjistit vice, zaskočtě na  www.freestylemondays.cz.

Není, co dodávat jediný pravidelný hip hop jam s živou kapelou Freestyle Mondays začíná v klubu Chapeau Rouge v pondělí 22.dubna a už od osmi bude patřit parket tanečníkům všeho druhu a podium jako vždy pohostí hromadu českého, slovenského, anglického či polského podání rapu.  Zván je každý a ukázat se můžeš I ty, stačí jen zamířit do legendárního pražského prostoru!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná