Co takhle MF Dooma po anglicku? Do Prahy dorazí Strange Universe!

Když už tu máme všechny ty legendy, hvězdy a kultovní kapely, co takhle načnout trochu jinej vesmír? Hudba překračující všechny vnímatelné dimenze. Hypnóza s projevy škubání krční páteře. MF Doom po anglicku. Surrealismus. Pokud se váš hudební vkus v 21. století nese ve znamení smyslu pro podivnost, doražte 23. dubna do klubu Neone. Přijede experimentální hip hop jménem Strange Universe!

 
Dvojice Kashmere a producent Dr. Zygote přišli s prvním uceleným projektem v roce 2013, ačkoli byli již předtím výraznými jezdci labelů YNR či Black Acre. Pojem strikce dostává v jejich podání nový experimentální rozměr a zvukově tvrdé, ponuré a sci-fi beaty si v ničem nezadají s tvorbou jmen jako El-P či MF Doom. V pořadí druhá párty pořadu Radia Wave "Scéna s Mary C" proběhne ale za přispění i dalších jmen.
 
Ty zastoupili především producenti z tuzemského rozvíjejícího se labelu Humble Grooves jménem Renk a Nineteez. Při poslechu Nineteezova EP "Realist" či Renkova "Forrest Drum" vám bude okamžitě jasné, proč volba padla právě na tyhle dva výtečníky. Druhý zmíněný například pak koketuje s prvky progresivního instrumentálního boom bapu. Gramofony nakonec obsadí C.Monts a Mary C.
 
Pokud vás tedy láká možnost proplout avantgardou britského hip hopu se Strange Universe a dalšími, zamiřte 23. dubna do pražského klubu Neone. Rakety startují v osm hodin. Tak ať vám to neuletí!
 
 
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná