Chystá se obří pocta Dji Wichovi za účasti Champion Soundu. Kterých 8 rapperů bude u toho?

Není potřeba mluvit o tom, co stejně všichni vědí. Každej přeci ví, že Česko Slovenský rap má svého krále. Každej ví, kdo to je, jak vypadá, jak se jmenuje, co dělá. Tedy i to, že král místního rapu nerapuje. Produkuje. Skrečuje. Točí. Fotí. Na co sáhne, změní na zlato. Má totiž zlatý český ručičky. Jo, jmenuje se DJ Wich a právě on bude na hiphopový stagi letošního Votvíráku tím zlatým hřebem.

Ale jak? S kým? V jaký podobě? A v jaký roli? A to je to. Vůbec poprvé tu totiž skromný man with the golden touch nebude nikomu krýt záda. V hlavní roli bude jeho muzika a on sám. Ale jak to udělat, když nerapuje? Aby si sám hejpoval DJský set, to by asi na zlatý hřeb fesťáku bylo málo? No, vlastně jednoduše. Když chcete něco, co tu ještě nebylo, musíte to udělat. Vezmete více jak patnáct let jeho kariéry, prohrabete se jí a z těch několika stovek beatů, co lemují zásadní momenty domácí scény, vyberete ty nejlepší. A protože jich je hodně a rozhodně je nerapoval jeden MC, ani jedna skupina, uděláte poctivej průřez. Když ho máte, využijete toho, že se plán týká fesťáku a oslovíte všechny ty MCs, aby se zúčastnili téhle jedinečné tribute show. A aby to všechno mělo ještě větší grády, energii a prostě koule, oslovíte živou kapelu, aby to zahrála spolu s DJ Wichem. A protože the real recognizes the real, kdo jiný by to mohl hrát než #1 sound – Champion Sound?
 
Přesně tak. Nikdo. Takže DJ Wich X Champion Sound. Golden Sound vs Champion Touch. A kdo že se vystřída na pódiu a bude si předávat majk jak štafetový kolík, aby vás provedl večerem svými rapy? MCs bude celkem 8, z Čech i Slovenska: Rytmus, Majk Spirit, Orion, Vladimir 518, Indy, La4, Boy Wonder, Paulie Garand. K tomu fousatá kapela v kompletním složení: Radimo, Mraky Mrak, Watcha, Gury. Za zvukařským pultem Tomáš Sochůrek z legendary Studia Jižák. A jako dirigent a šéf toho všeho DJ Wich, co se v pátek 13.6. na Votvíráku postaví nejen za kola z oceli... Máme crew, co čítá 14 kusů a na zážitek je zaděláno.
 
Festival Votvírák už toho, co se hiphopu týče, viděl hodně. Krom hromady supr koncertů i projekty, které nikde jinde neuvidíte. Nejdříve největší koncertní projekt v historii domácího hiphopu, maraton 6ti konciků 6ti různých interpretů s živou kapelou Champion Sound za zády, zvěčněný do podoby DVD ‪#‎1SOUND‬. A letos se Votvírák zapíše do historie domácího rapu znovu – projektem DJ Wich X Champion Sound. Dozvídáte se o něm v květnu 2014, ale plánuje se a chystá už od loňského podzimu. Že to lejno bude skutečný, to je snad úplně jasný.
 

Komplet dvoudenní program na pátek 13. a sobotu 14.6. vypadá takto:

DJ WICH x CHAMPION SOUND

RYTMUS

EKTOR

MAJK SPIRIT

PRAGO UNION + Champion Sound

ORION

TNKD (Idea & Boy Wonder, Paulie Garand & Kenny Rough + Jakub Děkan, MC Gey, Rest & DJ Fatte)

STRAPO & DJ Spinhandz

JOHNY MACHETTE

SEPAR

LA4

SMACK

SODOMA GOMORA

JAMES COLE

TAFROB

ANDROID ASTEROID

YZO EMPIRE (Logic, Jimmy Dickson, Lvcas Dope, Jackpot, CBCH & Yung Barber)

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná