Čeho nadžánrového se nám to účastní Kato s Restem?

2127sounds, nová backingová kapela kolem mladých jazzových muzikantů, která spojuje MCs napříč žánry, vystoupí v rámci showcase festivalu booking agentury Everything Goes. V úterý 13. října se v Lucerna Music Baru během jednoho koncertu ukáží zásadní MCs českého hip hopu jako Kato a Rest, první dáma českého r’n’b Erika Fečová, tváře naší reggae scény Dr. Kary a Mr. Cocoman, dále také Yanna, jíž známe z jejích společných koncertů s Lipem a beat boxer a MC Jen Hovorka.

2127sounds budou během tohoto koncertu ve složení Adam Koller (bicí / Bug’n’Dub), Petr Hanák (elektronické bicí / Fallgrapp, The High Corporation), Matěj Havlíček (baskytara / Fast Food Orchestra), Antonín Dlapa (kytara / Tonya Graves, Voila!), Jan Steinsdorfer (klávesy / Ewa Farna).
 
Kromě indie rockových Selective Mute kolem Marie Kieslowski a Peter Pan Complex vystoupí také The High Corporation (USA/SK/CZ), kteří v posledním roce velmi úspěšně předskakovali Prago Union, Akua Naru, Selah Sue, nebo Nneka. Zážitkem ale jistě budou i pražští Megaphone, fůze funku a reggae, kteří solidně obhájili svoje postavení na tuzemské scéně na druhém pódiu letošních Colours of Ostrava. Dalším hostem budou olomoučtí post-rockoví Flash The Readies.
 
V úterý 13. října Everything Goes ve spolupráci s Lucerna Music Barem představí 6 aktuálních českých kapel. Všechny uvidíme během jednoho večera ve formátu showcase festivalu na pódiu Lucerna Music Baru. Headlinerem večera budou 2127sounds, nová backingová kapela kolem profesionálních jazzových muzikantů. 
 
K těm více říká kapelník Matěj Černý: "My jsme na hip-hopu a reggae vyrostli. Dr. Kary nebo Kato byli první MCs, který jsme poslouchali. Často jsem si představoval, že ty žánry spojíme dohromady. 2127sounds znamená 2.127 zvuků, chtěli jsme tím vyjádřit neomezné možnosti při vytváření zvuku."

Everything Goes Showcase s 2127sounds v Lucerna Music Baru

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná