Brooklynský HDBeenDope má před sebou na našem území klubovou premiéru

Talentovaný a pracovitý mladík HD alias HD BeenDope z USA se po úspěšném uvedení svého projektu „TGA“ představí i v České republice. Během dubna a června letošního roku vystoupil na známých akcích, jako jsou Stereotyp, Out 4 Fame, Touch The Air a také na českém Hip Hop Kempu. Již v listopadu se tato vycházející hvězda předvede v kultovním pražském klubu Chapeau Rouge.

Nejen poslední mixtapes  "Since 94“ a "Step Into Tomorrow“, které pečetí takřka miliony zhlédnutí na YouTube, svědčí o jeho kvalitách. Popularitu HDova účtu na jednom z nejznámějších webů s veřejnými nahrávkami odstartovaly hity "Aladeen" a "Putit on". Projekt "TGA" má nakročeno k těm úspěšnějším ve svých kruzích. 
 
N tomto vystoupení se můžete těšit nejen na singly "TwoP's", "Petro", "YunnLab" a "FakeTheFunk". HDho tvorba dosahuje na špičku žebříčků také webových stránek Datpiff a DJ Booth, které jsou zásadní pro světovou hiphopovou kulturu. Bohužel se HD zatím nemohl proslavit na podiích domácích newyorských klubů, a to vzhledem k jeho věku. V jeho devatenácti je ho však plný internet a není pochyb, že o tomto chlapci ještě uslyšíme. Kromě emceeingu vytváří také vlastní beaty.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná