Bojovat s větrným mlýnem s Pragovkou, Marpem či Pauliem za zády?

Největší studentský hudební festival Majáles v Praze se nezadržitelně blíží. A s ním i nabušený program hiphopovo-elektronické scény Reebok Ventilator Stage. Headlinerem bude Marpo, který už za pár týdnů vydá dlouho očekávanou desku s partou TroubleGang.

 
Marpo je jednou z nejvýraznějších osobností domácí hiphopové scény. Fanoušci milují jeho energické, ultimátní show a nekompromisní rap. Naposledy se přihlásil úspěšným klipem "Všude kde jsem byl". Na pražském Majálesu to Marpo rozproudí na Reebok Ventilator Stage.
 
Dalším velkým hiphopovým jménem této scény budou Prago Union. Parta kolem rappera a hudebníka Kata pravidelně vyprodává kluby po celé republice a reprezentuje se chytlavými texty. Jako černá a bílá budou stát proti Prago Union liberečtí ATMO, mladí hiphopeři, kteří se o své místo “ve hře” teprve rvou a nutno říct, že velmi úspěšně. Poslední do party hiphopového bloku Reebok Ventilator Stage je Paulie Garand, další hudebník z liberecké líhně..
 
Hudba ale není jediný důvod, proč se u tohoto pódia na pražském Majálesu zastavit. Přijďte si vyzkoušet adrenalinový tunel a pokusit se překonat speciální větrný “Ventilator” v legendárních stylových botách Reebok Ventilator. Váš boj “s větrným mlýnem” nafotíme a natočíme a pošleme vám mailem na památku.
 
Line Up: 
14:00 – 14:50 ATMO
15:20 – 16:20 Prago Union
16:50 – 17:50 Skyline
18:20 – 19:25 Marpo
19:55 – 21:00 Paulie Garand
21:45 – 23:15 Midi Lidi + Monikino Kino

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná