Blížící se Mezi ploty? To je držitel Anděla Smack či comeback připravující PIO Squad

Kdyby dnes žil Jack Kerouac, Charles Bukowski nebo takový Edgar Allan Poe, můžeme si docela dobře představit, že by dělali hip hop. Těžko totiž v jiné subkultuře najdeme takovou opravdovost a odhodlání dělat věci po svém – jít vlastní cestou mimo společenské normy a kašlat na hodnoty, které vyznávají součástky ekonomické mašiny. Těžko jinde najdeme takovou dravou energii a život, který balancuje na hraně.

Je mi jedno, co si o mně kdo myslí – hlavně, abych já měl jasno, o co mi jde. Underground není moje muzika, underground je můj lifestyle. Tohle nám svým životem říkají členové PSH, James Cole, Orion nebo kluci z Pio Squad, kteří se spolu s hromadou další rapperů poslední květnový víkend objeví v Bohnicích, aby na festivalu Mezi ploty vytvořili Street Art Zone.
 
Nabušená rapová a hiphopováscéna vyroste přímo ze syrového ducha ulice a squatů, ze života outsiderů, kteří jdou za svým sny a dělají jenom to, co pro ně má smysl. Přijedou na ni taky Refew, DJ Doemixxx, DJ Wich a LA4, Smack, Urban Robot… Úplně všichni jsou pečlivě vyjmenovaní na tomto místě.
 
Světu hiphopu nejsou cizí divoké mejdany ani experimenty se substancemi, co mění vědomí. Někdy se z nich načerpá inspirace, někdy dovedou srazit do deprese. A může se stát, že už je přestaneme zvládat. Právě proto Street Art Zone poskytne prostor taky lidem ze střediska Drop In, kteří dovedou bez předsudků poradit, protože prostě vědí, o čem drogy jsou.
 
Výběr ze Street Music Stage:
 
Sobota 28. května:
 
Neděle 28: května:
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná