Black Moon a Champion Sound se vracejí do Čech s Restem za zády!

Kdo má možnost srovnat například Redmanovu show na Hip hop kempu s jeho klubovou premiérou v Lucerně v roce 2013, dá mi jistě za pravdu, že se jedná o dva nesrovnatelné zážitky. Přece jen Redmana těžko uvidíte skákat z balkónu venkovní stage, i když u něj je možné snad všechno. Jinými slovy, přestože festivalová show má své nepopiratelné kouzlo, nemůže náš oblíbený žánr zapřít prostředí, ve kterém vznikal - v klubech. A jihlavský Soul Music Club má před sebou v tomto slova smyslu výzvu vskutku epesní - do Česka se totiž vrací jedinečná sebranka jménem Black Moon!

Buckshot, 5th a DJ Evil Dee - pokud váš přehrávač často zakopává o adresu Duck Down Records, jistě už tušíte, že tady nepadá jablko daleko od stromu. Členové legendárního uskupení Black Moon se chystají prověřit místa, která zatím stihli zneuctít například Ill Bill nebo opakovaně Smif-N-Wessun ve společnosti místních hostitelů z Pio Squad. Komu uniklo letošní energické vystoupení Black Moon na Hip Hop Kempu 2014, přišel o jedinečnou možnost vidět tuhle nesvatou trojici v akci. Naštěstí datum 29. 11. nabízí šanci vše napravit. A kdo již ví, o co se jedná, si nyní může udělat představu o tom, jak zní přednáška z úst Black Moon mezi čtyřmi stěnami. Konec konců se nebudete muset o přízeň kapely dělit s několikatisícovým davem.

Záda americkým legendám i tentokrát hlídá tuzemské akustické těleso Champion Sound. Na HH Kempu se ještě jednalo o vystoupení po několika málo zkouškách, nyní je již celá sestava sehranější, takže lze očekávat ještě pestřejší vystoupení než případě letní premiéry. No, pestřejší. Radimo v jednom z rozhovorů sám podotkl: "U Black Moon je to větší strikce, smyčkovost a syrovost," což přesně vystihuje to, co při vyslovení tohoto jména očekáváme a tím pádem se nebojíme, že by si chemické prvky CHS a BM nesedly.

A kdo přijde celé to peklo rozehřát? Nikdo jiný než chlápek na boom bap vzatý, pověstný freestyler, technicky nepřekonaný flow composer  a člen TyNikdy labelu - Rest, se kterým dorazí DJ O.Jay. Známá postava populárního českého labelu, která má za sebou téměř kultovní debut "Premiéra" a úspěšně navazující "Střepy" s DJem Fattem, dorazí do Soul Music Clubu s repertoárem složeným ze známých tracků i bezpočtu hostovaček.

Black Moon, Champion Sound, Rest a DJ O.Jay se zastaví v jihlavském Soul Music Clubu již 29. 11. Lístek v ceně 250 Kč pořídíte buďto v předprodeji na webu klubu nebo na místě.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná