Beatbox a rap na Nákladovém nádraží Žižkov

Nákladové Nádraží je profláklé místečko, kde se konala již nejedna hip hopová akce. Naposled jsme vás zvali na finále Freestyle soutěže za účasti Pio Squad, dnes pro vás máme z dílny nízkoprahového klubu Beztíže. A o dostatek zábavy rozhodně nouze nebude. Kdo že všechno vystoupí?

Největší letošní akce nízkoprahového klubu Beztíže je zde již tento čtvrtek, 8. října. Klub Beztíže funguje jako nízkoprahový klub i terénní program pro děti a mladistvé v Praze 2, 3 a 10. Jelikož je Klub výrazně zaměřen na rap, půjde opět o večer plný beatů a přednesu.

Za mikrofóny vás uvíta zkušené, vtipem sršící duo Metoděj a Dozer. Desky roztočí legendární DJ Bica z Inside Kru a DJ J. Star. Svou show předvede i libeňský talent Refew s DJem Vatrou za zády. Svou skladbu předvedou i svěřenci Klubu Beztíže Black Brothers. Nebudou však chybět ani další elementy - Beatsolčy předvede své beatboxerské umění, cigánská skupina Gitane zase tanec.

Workshopy jsou samozřejmostí. DJ Bica vás nechá si šáhnout na gramce a tak si i nezainteresovaný divák může na chvíli vyzkoušet roli DJe. Komiksová kreslířka ToyBox vám umožní si nadesignovat a potisknout triko vlastní sítotiskem, tak si jedno čisté nazapomeňte vzít do zálohy. Proběhnou i další workshopy a turnaj ve fotbálku, zkrátka nudit se nebudete.

A kdy? Již tento čtvrtek, 8. října, od 15 do 19 hodin, na Nákladovém nádraží Žižkov. A za kolik? No zadarmo, takže bys rozhodně neměl chybět!

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná