Angličanku Shystie čeká česká premiéra. Předskočí ji Dannie

Excelent Bastards Launch party se uskuteční v pátek 19.4. v pražském klubu Radost FX. Pro návštěvníky bude připraveno první vydání časopisu Excelent Bastards, který bude v rámci tohoto večera pokřtěn za účasti celé redakce a kompletního realizačního teamu. Samotné první číslo si ale můžete prolistovat již 4 dubna. Elektronickou verzi pak najdete ve stejný den na adrese www.bstrds.cz , kde je i archiv všech předchozích čísel.

Jako hlavní hřeb večera vystoupí jedna z největších hvězd současné UK urban music Shystie, jež českým fans představí své nové album "Pink Mist", které vyjde na konci dubna. Před jejím vystoupením bude mít hodinovou warm-up show nejlepší anglický hiphopový DJ Khalil. Jejím předskokanem bude česká R´n´B´zpěvačka řeckého původu Dannie. Hlavní hvězdy večera doplní Stifler Selecta, Jorgos a WBWOY. 

 
Shystie, vlastním jménem Chanelle Scott Calica, pochází z Londýna a ve svých 30letech je již uznávanou V.I.P. osobností ve více uměleckých oborech. Je nadanou hudební producentkou, herečkou, rapperkou a modelkou. Zatím má za sebou jedno velmi vydařené studiové album Diamond in the Dirt z roku 2004 a druhé nyní dokončuje. V mezičase vydala se svým teamem “Star work music“ hned několik mixtapů, posledním byl Gold Dust vol.2, který vyšel v září  2012. V hudebním průmyslu spolupracovala s takovými jmény, jako jsou Dizzee Rascal, 50 Cent, The Streets nebo Basement Jaxx. Její poslední hit vznikl spoluprácí s rapperkou Azelií Banks, pod jejímž labelem nyní vydává své poslední album. Jejich společný track Control it trhl rekord v poslechovosti na britském Radiu 1.

Jako herečku jste ji mohli vidět například v hlavní roli seriálu Dubplate Drama, který běžel na MTV a Channel4 a měl sledovanost přes 3miliony diváků. Další roli ztvárnila ve velice drsném snímku Adulthood z roku 2008. Shystie má velmi blízko i ke světu módy. Tento rok byla hvězdou pro Vogue na London Fashion Weeku, kde byla hvězdou i v roce 2011 a v roce 2012 na New York Fashion Weeku… Jako modelka úzce spolupracuje s UK/NY Voguem nebo MTV IGGY. Její vystoupení bude tedy bomba, i co se týče vizuální stránky hlavní hvězdy. Její hudba má silnou fanouškovskou základnu, stejně jako její image, která je vysoce respektována bloggery a vůdci módy a stylu. Kdo Shystie nezná, ten jí poznat musí! 

Lineup: 19.4. 2013 Radost FX

22:00 Open doors

22:30 DJ Jorgos

23:00 Dannie LIVE

23:20 DJ Khalil (UK)

00:20 Shystie LIVE

01:00 Křest magazínu EXCELENT BASTARDS za účasti kmotra Jiřího Korna

01:15 Stifler Selecta

02:15 WBWOY

03:30 DJ Jorgos 

Událost na Facebooku

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná