RUKAHORE_SHOP_BANNER

AK, Prago, Strapo, Smack... Votvírák začíná s nominací na jubilejní ročník

Jestliže pro vás není festival Votvírák zapadlou ekvádorskou vesnicí, nepochybně víte, že na něm má dostatek prostoru také česko-slovenská hiphopová branže. Ve dnech 10. do 12. června 2016 se na letišti Boží dar v Milovicích uskuteční jubilejní desátý ročník a prvních pět zveřejněných jmen, které v onom termínu vystoupí na tradičně zaplněné Óčko stage, už je online.

Je ze Strašnic, ale rozhodně to není žádný pochcánek. Naopak, pro svoji věc přímo hoří. Je zažranější. Je nasranější. Je tvrdší. Jeho fanoušci tvrdí, že ve svém oboru nemá konkurenci. Je to Smack.
 
Kato a DJ Maro, k tomu kapela, jediná, co nehraje big beat, funky, ani punky, ale rap. To je Prago Union + Champion Sound, další parta programu Votvíráku 2016.
 
"U je balo mi dekel" křičí v klipu na záběrech z Votvíráku 2014. A může to zopakovat taky letos, protože Strapo & DJ Spinhandz nebudou chybět.
 
AK - Sergei Barracuda, Pastor, Dj Bussy, i tyhle ostravské borce už votvírákovské publikum ocenilo a nejsou tak pro něj cízí tváře.
 
To poslední parta má na prvním festivalu letní sezony svoji premiéru. Je to kapela usilovně pátrající po nových zvukových barvách, hudebních směrech a způsobech vyjádření, jsou to The High Corporation. Je to trochu hip hop, trochu soul. Jejich krédem je vývoj a jejich možnosti jsou v zásadě neomezené.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná