5 interpretů na 1 pódiu v 11 městech České republiky, to je "Tetris/Nadzemí" tour

Rádio HipHopStage chystá pro fanoušky českého rapu něco opravdu speciálního. Společně se svým partnerem, jímž je přední výrobce světově známých cigaretových papírků, OCB, připravuje pro milovníky hip hopu sérii skvělých podzimních mejdanů! Koncertní mega tour, která nabídne spoustu super zábavy a hlavně muziky, startuje již v polovině října a na své cestě se zastaví v jedenácti městech Čech a Moravy! To je slušná porce zábavy! A co konkrétně vás čeká?

Na Tetris / Nadzemí tour uslyšíte zcela nový společný projekt dvou velkých jmen, která zní Dj Wich a Ektor. Eso mezi českými hip hopovými producenty a striktně přímej vypravěč nahráli společnou desku Tetris, kterou již během léta uvedli úspěšnými videosingly Loket z vokna a Number 1. Kompletní výsledek spolupráce můžete slyšet na koncertech Tetris / Nadzemí tour live
a společně s rádiem HipHopStage a oběma interprety desku Tetris pokřtít!
 
 
To ale není všechno! Křtít se bude také společný projekt trojice James Cole, LA4 a Mike Trafik, která letos na jaře s úspěchem vydala EP Nadzemí! Pokud máte tuhle desku rádi a nebo jste ji naopak ještě neslyšeli, nenechte si ujít koncert ve svém městě a dopřejte si Nadzemí v živém provedení!
 
 
Kromě vydatné porce fresh muziky nabídne každá z jedenácti zastávek také doprovodný program, o který se postará dvojice DJs Rusty a Pedro a to od otevření klubu až do pozdních ranních hodin. Jak je na akcích rádia HipHopStage zvykem, kromě toho, že vás čeká skvělá hudební show, tentokrát zajímavější o to, že na ní zazní spousta opravdu nového materiálu, očekávat můžete i v případě těchto koncertů spoustu dárků a zpestření navíc! První příchozí dostanou samozřejmě praktický dárek od partnera OCB v podobě zmíněných cigaretových papírků. Během akce budete mít možnost se vyfotit s vaším oblíbeným interpretem, zakoupit a nechat si podepsat CD Nadzemí a Tetris a to rozhodně není vše! Očekávat lze projekci a monstrózní tombolu o super ceny! Krásné hostesky, které se postarají o vaši spokojenost jsou samozřejmostí.
 
 
Konkrétní zastávky:
12.10. Liberec – Casta Club 
13.10. Teplice – Music club Nexo
20.10. Ostrava – Barrák Club 
26.10. Česká Lípa – Prdel Music Club 
09.11. Jihlava – Soul Music club 
10.11. Brno – Fléda
16.11. Plzeň - Buena Vista Club 
17.11. Police nad Metují – Zděřina Music Hall
23.11. Praha – Meetfactory
24.11. Zlín – Golem club
30.11. Olomouc – Belmondo club 
 
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná