10 let DMXe nikdo do Evropy nepřivedl, na Fresh Island Festivalu ale bude!

Jediný hip-hopový plážový festival v Evropě, který je v žebříčku top 10 chorvatských festivalů, se uskuteční i letos v termínu 23. 7. – 24. 7.. Chorvatsko, Zrće, pláže, moře, holky v bikinách a letní drinky, to je prostě ideální místo pro 3 denní festival, který letos nabídne vskutku zajímavý line up. Stále netušíte o čem je řeč? Tak si zapiš do kalendáře tenhle termín a poznávací značka je Fresh Island Festival 2014.

Organizátoři oznamují příjezd jména s velkými písmeny. Jezdec stáje Ruff Ryder, odpůrce předpisů a nenapravitelný rebel, kterému není kriminál cizí. Umělec, kterého za posledních deset let do Evropy nedokázal nikdo dostat, se publiku představí v plné parádě a jistě dostojí svému jménu. Jeden z nejkontroverznějších rapperů, který si zahrál i v několika filmech (Belly, Romeo Must Die, Exit wounds…..). Držitel nejvyššího počtu platinových desek ve světě hip-hoppu, jehož status je přes 30 milionů prodaných desek po celém světě. Již dnes je kritiky přiřazován k hvězdám typu 2Paca. Pokud už vám došlo, že řeč není o nikom jiném než o jménu DMX, klidněte své nadšení, do začátku festivalu ještě pár týdnů zbývá.

Nedávno svou účast oznámili první vystupující, mezi nimiž se vyjímá především legendární duo Method Man a Redman. Již dříve návštěvníci mohli spatřit například Nase, Snoop Dogga čři KRS One. A kdo doplní tyto headlinery? Přes Atlantský oceán si to sem zamíří ještě například Pusha T. Česko a Slovensko budou mít také své zastoupení v podobě Kontrafakt a DJe Wiche. 

NEW YORKER FRESH ISLAND FESTIVAL 2014 (24. 7. - 27. 7.)

DMX (USA)

Method Man & Redman (USA)

Pusha T (USA)

Crux Soundsystem (D)

Kontrafakt (SK)

DJ Wich (CZ)

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná