Zvířecí rap v Praze? Jedi Mind Tricks 5.2. v LMB!

To, co společně dělají Vinnie Paz a Stoupe The Enemy Of A Mankind, je rap v té nejsyrovější podobě. Jsou to vlastně příjemní chlápci, jen beaty jednoho tlučou jak pekelná kovadlina, na které vám rýmy toho druhého vymlátí mozek z hlavy. Mají venku novou desku "A History Of Violence" a poprvé od jejich klasiky "Violent By Design" se ke dvojce milých hochů z Philly vrací i třetí mílius - Jus Allah. Přesně v téhle sestavě jedou teď poprvé zabít kluby do Evropy a jako první na holení půjde na jejich A History Of Violence Tour na řadu Praha, kde turné ve čtvrtek 5. února začne. Je jasný, že se v Lucerna Music Baru urve strop, zpotí zdi a rozdupe podlaha, protože když se rozjede "Kublai Khan", "Animal Rap", "Heavy Metal Kings", "Blood Runs Cold", "Retaliation", "Chinese Water Torture", "I, Who Have Nothing", "Blood In Blood Out" nebo vlastně cokoliv dalšího, co vám šílený dvěstěkilový medvěd Vinnie se vzteklým psem Jus Allahem na zádech narve do chřtánu, tak se ani nic jiného dělat nedá.

Vinnie Paz / JMT

Stoupe, Vinnie Paz / JMT


Na rozdávání toho bude vážně hodně. JMT mají v zásobě 6 řadových alb ("Psycho-Social LP" - správně nádherně a zapamatovatelně pojmenované "The Psycho-Social-Chemical-Biological-And-Electro Magnetic Manipulation Of Human Consciousness", "Violent By Design", "Visions Of Ghandi", "Legacy Of Blood", "Servants In Heaven, Kings In Hell", "A History Of Violence"), mají v zásobě hymny podzemního super projektu Army Of The Pharaohs a sólo mordy alá Jus Alah jako bonus zdarma. Mají pro vás své rapové příběhy plné fanatického kazatelství, sci-fi rýmů zapřísáhlých fandů Star Treku a Hvězdných válek, vzteku, co odkápává jak bejkovi pěna od tlamy, krve, ve které se budete brodit po kolena, bolesti a trýzně vybraných mistrů mučení rapem, násilí jak v pásmu Gazy a energie nosorožce, co se rozhodl udělat si pedikůru o vaší hlavu... Jedi Mind Tricks mají co žádná jiná rapová kapela.

A v Praze na to navíc nebudou sami. Jako předkrm budou jejich věrní parťáci ve zbrani z party AOTP - OuterSpace (Planetary a Crypt The Warchild) a předskokani, nepředskokani, ani tahle dvojka latinos se s tím nebude srát a nasype do vás bomby ze svých čtyř alb ("Jedi Mind Tricks Presents OuterSpace", "Blood & Ashes", "Blood Brothers" a "God's Fury").

Planet, Crypt, Vinnie,
Jus & DJ Kwestion 

Crypt The Warchild,
Planetary / OuterSpace


A jestli jste se báli, že snad budete mít čas si v klídečku odložit u paní šatnářky a pak znuděně točit tající kostkou ledu ve sklenici u báru, nebojte, nebudete. Ještě před nimi vezme totiž pódium útokem domácí psychopat pod maskou - Řezník spolu se Sewadeem aka M.Engele a De Sade - Sodoma Gomora, aby vás pokropili vtipnou sprchou oplzlosti, zloby a deviace a přesvědčili, že jsou chvíle, kdy lež a nenávist vítězí nad pravdou a láskou a že jich není málo.


Řezník / foto by Jaro Vacek /

A za gramcema se vystřídají Trusty, C.Monts a spoza gramců to pro tentokrát bude šéfovat i ten, co dělá na podobných akcích tradičně největší bordel v prvních řadách odkud řídí choreografii šíleně pogujícího publika - Brainy Thug.

Obětuj na svém tajném oltáři křečka, jeho krví si zakroužkuj v kalendáři datum 5.2. a doraž na rapovou noc, které jsou démoni nakloněni.
5.2., Lucerna Music Bar - Praha
Animal Rap Boombox / A History Of Violence Tour
JEDI MIND TRICKS (with Jus Allah) /USA/
OuterSpace /USA/
Řezník + Sodoma Gomora
DJ's: Brainy Thug, C.Monts /UK/, Trusty

Lístky jsou k mání v Rapublic urban shopu (bez poplatků), v Lucerna Music Baru (bez poplatků) a předprodejních sítích Ticket Pro, Ticket Stream a Ticket Portal a pochopitelně je k mání i verze VIP, za kterou si můžete oddechnout na VIP balkóně a svlažit ret Havanou, co vám bude číšník nalívat celou noc zcela zdarma.

Ceny lístků:
- do konce ledna
400 Kč + poplatky
700 Kč + poplatky (VIP)

- od 1.února do akce
480 Kč + poplatky
800 Kč + poplatky (VIP)

- na místě
550 Kč
800 Kč (VIP)


Videos:

Jedi Mind Tricks - Heavy Metal Kings Featuring Ill Bill


Snowgoons ft. Outerspace - "Who?"


Jedi Mind Tricks Present AOTP - Tear It Down


AOTP - Bloody Tears

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná