Zpívající Lil Mo fanouškům pokyne v závěru srpna

Z newyorského Long Islandu pocházející, leč momentálně baltimorská Lil Mo, která kdysi pomohla vytáhnout nahoru Fabolouse, sice není tolik vidět, nicméně své už má samozřejmě odzpíváno a hovoří za ni i několik dřívějších hitů včetně "Put It On Me" s Ja Rulem či "Hot Boys" s Missy Elliott.


Její šest let stará prvotina "Based On A True Story" dosáhla na zlato, nicméně po desce "Meet The Girl Next Door", respektive přesunu pod Cash Money Records, už její třetí album "Syndicated: The Lil Mo Hour" nikdy nevyšlo.


I proto se Lil Mo jistě do hry vrací s velkou chutí, která by měla být korunována osmadvacátého srpna. Právě v tento den totiž její novinka "Pain And Paper" vychází z pod křídel labelu HoneyChild Entertainment a děje se tak po čtyřech letech od posledního počinu.


V prvním singlu "Sumtimes I", na něhož se bude příští týden natáčet videoklip, hostuje Jim Jones. Další potvrzení hosté jsou Fabolous, Trina, Da Brat a Kat Williams, s tím, že mezi producenty najdeme lidi jako Brian Michael Cox, Jazze Pha či Daz Dillinger!


MySpace


Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná