RUKAHORE_SHOP_BANNER

Známe datum vydání Ektorova šestého alba i termín prvního koncertu po více než roce

Už jen pár týdnů zbývá do příchodu Ektorova nového alba "Alfa", které vpadne mezi fanoušky v pondělí 4. prosince, čili přesně v den jeho dvaatřicátých narozenin.

K tomuto datu jsou v oběhu čtyři videosingly. Ke "Status", "Hledám si tu pravou" a "XXL" se ve třetí říjnové dekádě přidal "Ikaros", který produkoval Dj Wich a který už jste mohli slyšet v neděli.
 
"Příběh o Íkarovi z řecké mytologie zná snad většina z nás. Co však má společného bájný Daidalův syn s Ektorem? Krom kořenů v Řecku třeba také fakt, že se oba na své cestě nenechali ovlivnit radami a názory druhých. A to i za cenu toho, že se mohou spálit. Asi nejvyklidnější videosingl za Ektorovu kariéru se natáčel v řeckých Athénách. Jednou z hlavních lokací byla i polytechnická univerzita, jejíž příběh se zapsal do historie především díky studentské revoluci proti tehdejší vojenské vládě. Ta byla 17. listopadu 1973 tvrdě potlačena vojsky řecké armády za což spousta studentů zaplatila životem. Jedná se tedy o víc než příznačné místo, které se stalo symbolem svobody a revoluce."
 
Autor nahrávek "Airon Meidan", "Topství", "Tetris", "Detektor" a "Detektor 2" pokřtí svou "Alfu" na tradičním místě v pražském Sasazu, kde už v minulosti vystupoval několikrát. Stane se tak v pátek 16. února 2018 a půjde o první Ektorovo veřejné vystoupení po plánované více než roční koncertní pauze!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná