Živou muzikou okouzlený Beanie Sigel hledí k novince

V nedávném rozhovoru pro magazín The Fader se dvaatřicetiletý Beanie Sigel nechal slyšet, že dlouhodobé pouto a návaznost na Def Jam, potažmo Roc-A-Fella Records, pomalu ustupuje a mezi řečí také nástinil své budoucí plány, které uvede do provozu doposud nepojmenovaný mixtape, jenž bude první nahrávkou vzešlou z rapperova repertoáru od rok a půl staré desky "The B. Coming".
 
Mixtape sice ještě vyjde u Def Jamu, nicméně jisto jistě půjde o poslední Beanieho projekt pro dotyčný label a tedy jakousi "rozlučku". Určitě k tomu přispěly i vzájemné nesváry mezi dávnými přáteli Jay-Zím a Damonem Dashem, které poté ještě více podrhlo slabší promo na "The B. Coming", od něhož se údajně čekalo něco více, nežli zlato. Filadelfský leader multifunkčního kolektivu State Property ostatně řekl: "That's like a gift from me for leaving them," says the Philly MC about the project. "The deal with the mixtape is just me trying to build my brand up again. Because I am no longer under Def Jam, signed with Def Jam, or dealing with Def Jam or Roc-a-fella at all. I got out of my contract."

Beanie, jenž momentálně hledá pro svou novinku, jejíž předběžný název údajně zní "Return Of The Bad Guy", nové distribuční cesty, se momentálně nachází ve studiu s producentským R&B duem Dre & Vidal, které již má mimochodem za sebou práci s Floetry nebo Jill Scott. "I'm using Dre and Vidal to play the album because they don't sample. Everything gets played live, and even if there's something that I hear that I might want them to sample, they play it over. I'm like, 'Do what y'all do and let me worry about the hip-hop part.'"

Ideálním termínem pro vypuštění nového alba podle všeho bude počátek příštího roku a Beanie Sigel, jehož druhá část profesního jména značí ulici, v níž vyrostl, pronesl, že by v souvislosti s následnou koncertní šňůrou chtěl, aby ho doprovázela živá kapela, pro níž má v současné době slabost. "Even with the beats and the music I want everything so real, to the point where I need all live instruments. I need real music. I'm on some music shit right now."

Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná